Bayanlar baylar bir bakin :)?

şu an 1.85 boy ve 95 kiloyum fittnessa baslamayi dusunuyorum 2 kutu kreatin 3 kutu karbonhidrat 1 kutu full force ve yag yakici aldim abarti bir vucut mu yoksa orta derece mi yapmam iyi olur hep yazilmak istemisimdir firsatim olmamisti güç ve iri bir goruntu takintim varda ne yapmam. lazim :) ?

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu tarz ek gıdalar ve gıda takviyeler sağlık açısından hiç iyi değil kalp krizi riski bile yaratıyor. Bence protein ağırlıklı beslenirseniz sporla beraber kısa sürede istediğiniz vücut şekline kavuşursunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim kilon vücut geliştirmek için yeterli ölçüde extra karbonhidrat alman yağlı kaslara neden olacaktır. Yağ yakıcı ürünler kullanmanada hiç gerek yok. Bu sporu yaparak doğal yollardan yağlarından çok rahat kurtulabilirsin. Senin için gerekli olan iki şey, protein tozu ve antrenmanlarda yüksek performans için creatin amino asitleride gıdalardan karşılamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Zaten 2 ay vucutu alistirdiktan sonra igne vurucam vucudumdada yag hic yok. derecede kemik ve kas irisiyim ama 95 kilo :)

• suplementler neyse eywallahta spor geçmişin neki iğne vuruyosun ölmekle bayılmayı karıştırıyosun kardeşim

• Kardes bisey olmaz dediler her yilbasinda altin vurus yapiyorum geleneksel olarak bir aktivite oldu daha bisey olmadi igne ondan agir degildir herhalde

Yükleniyor...