Ya ben anlamıyorum çoğu ünlü kısa ama vücutları taş gibi neyapmak lazım öyle fit olmak için düzgün netür hareketler?

Ya ben anlamıyorum çoğu ünlü kısa ama vücutları taş gibi neyapmak lazım öyle fit olmak için düzgün netür hareketler? yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Güncellemeler:
yani şekilli bir vücut için

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl mı? Lüx Bir Spor salonuna gidiyorsun 6 aylık programa girmek istiyorsun ama tabi ilaç ve özel hoca tutuyorsun buda sana pahalıya patlıyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Spor salonuna gitmelisin http://hizliresim.com/zQ8Ev6 bu kadının boyu 1.60

0|0
    0|0
    • evet bu kadın harika hatlara sahip

• Spor salonundan çıkmayacan:D işleri güçleri yok ki onların, iki şarkı söyliym tamam:Pp spora bolca vakit ayırıyorlar;))

0|0
    0|0
  • senin yaşantınla onların yaşantısı bir mi. kullanmadıkları şey yok. spor hocalarıdır bilmem diyetisyenleridir. bir sürü ıvır zıvırları var. olsun o kadar. sende bol bol sor yap beslenmene dikkat et. gayet iyi olursun.

0|0
    0|0
  • İlk olarak yağları yakmak içn bolca koşmak lazım

0|0
    0|0
  • önce kafana koyman lazım ben bunu yapacağım diye, sonra düzgün ve kararlı bir spor+diyet süreci. sonunda istediğine ulaşırsın

0|0
    0|0
  • coğunlukla ğenetikden ğelen birşey bu ama en azından biraz topluya bilirsinsın düzenli saatınde spor yap aksatma

0|0
    0|0
  • Ters bir hareketle sakatlaya bilirsin kendi vücudu isitmadan hiçbir hareket etme sakatlarsin kendini egzersiz yapman seni ayakta tutar

0|0
    0|0
  • düzenli ve programlı bir spor yapacaksın, beslenmene dikkat edeceksin artık gerisi de genetik :)

0|0
    0|0
  • Düzenli spor şart :)

0|0
    0|0
  • onlar spora harcadığı zamanı bir bilsen o kadar eziyet ediyorlar kendilerine :)

0|0
    0|0
    • ama hepsi sağlıklı güzel bitr vucuda sahip oluyolar sonunda

• onun için hepsi bir hastalıktan hep gidiyorlar değil mi :)

• Her gün spora gidiyorlar diyetisyenleri var paraları var vb

0|0
    0|0
    • haklısın bende yazılacam spora ilk defa yapacam bakalım neolcak

• hadi bakalım inş iyiolur:)

• Seninde iyi olur inş taş gibi olursun ama kafa yatma dakın:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunun cevabi kesinlikle para basmaya baslamandir :D
    Hersey kameralarda gozuktugu gibide değil soylemek isterim korse giyenler var mesela ama denize girerken giyemedikleri icin her yeri disarda (:

0|0
    0|0
  • Kesinlikle fitness. Herkesi davet ediyorum!

0|0
    0|0
  • Düzenli spora gidersen o zaman 3 ya da 4 ay oluyor fit ve kas

0|1
    0|0
  • çok iyi yöntem var ama önce eic seç sonra yazarım bedava olmaz. hemşireyim

0|0
    0|0
  • onlar gıbı olmak ıcın onların hayat sartlarında olman lazım

0|0
    0|0
    • nedenki

• onların masajcısından dıyetsyn psklog ne arasan var olarda. ama duzenlı aksatmadan yapılan spor ve dogru beslenme de aynı soucu verır bence

Yükleniyor...