Kapat

Siz de yakalandınız mı?

Hiç bi evin yada arabanın caminda saçınızı başınızı düzeltirken yakalandığınız oldu mu ?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• benim arabanın camları filmli içerisi gözükmüyo bi kere yolun kenarına park etmiştim camlar kapalıyıdı kızın biri geldi yoldan gecerken durdu beni içeride görmüyo tabi ama ben onu net görüyorum sacalarını falan düzeltti döndü arkasını kalçasına falan bakıyodu camı bi açtım=)))))))) kız da çok gülmüştü bende hatta tanışmıstık sonrasında iyi bi arkadaştı=)))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• normal

0|0
    0|0
  • oldu arabanın camından yansımama bakıyordum sacımı duzeltirken marketten sahibi cıktı camı patlatcan simdi dedi guldum ama utandımda sevgilimle buluşmaya gidiyordum :D

0|0
    0|0
  • yakaladım :D güle güle izledim :D sanki bana bakıyor gibiydi :D:D:D:d

0|0
    0|0
  • ben yakalayan tarafdım işinin bitmesini beklerken dönüp bana işine baksana sen ne duruyorsun diyene kadar,kem küm araç benimdi de o bakımdan şey etmiştim beklemişdim ben :)

0|0
    0|0
  • yok ben genelde asansörde yakalanıyorm ya şarkı mırıldanırken ya da inatçı bir saç telini yerine oturturken münasebetsizce dalıyorlar içeri ama alıştılar arık mahallenin delisiyim :)

0|0
    0|0
  • Araçlardaki film olayı kızlara yaramadı sanırım :)

0|0
    0|0
  • öyle saçmalıklar yapmıyorum

0|1
    0|1
  • bayanların herzaman yaptığı şey yakalanmadım diyene de aldırma yalandır

0|0
    0|0
  • Aynasında demek istedin galiba yakalanmaz olurmuyuz yakalandık

0|0
    0|0
  • nıç

0|0
    0|0
  • hea :)

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım öyle birşey.

0|0
    0|0
  • ben gomlek dugmelerimi duzeltirken yakalandim. siyah otomobil cami acilinca anladim durumu

0|0
    0|0
  • daha fenası bıkuzenme kız ıstemeye uzak bı yere gıttık bn ertesı gun erknden uyndm yattgmz odada bıkac kısı vardı tek bı odaya gectım, tam boxerımı gıydım slıptı penısmı yerlestrrken evın genc kızı odayı bos zannedp dalıverdı, dısrdakılerede caktrmamak ıcın bısı yok mus gıbı davrandık ıkmzde :) sonra gece boynca gozlerme baktı mal karı yaa

0|0
    0|0
  • allah ilahinizi versin yakalananlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet ya utanç verici :d

0|0
    0|0
  • oldu okulun orada dönerci vardı aynada üstümü başımı düzeltiyosum okuldan çocuklarda yemek yiyomuş farketmedim ilk baş sonra gördüğüm manzara fenaydı aman rezilliğin daniskası resmen .

0|0
    0|0
  • çok:)

0|0
    0|0
  • Yolda yürürken erik yiyordum birden çatır çatır bir ses geldi dişim çok ağrıdı kesin kırıldı dedim. Kırılmış mı diye ağzımı kocaman açıp arabanın camına bakmıştım. Gerisi rezillik :D

0|0
    0|0
  • evet malesefki oldu park halinde bir araba vardı camlar tam fillm cekilmis karanlık bi sacıma bakıyım dedim cam inmezmi cok komikti .:):)

0|0
    0|0
  • Olmadı şükür :D

0|0
    0|0
  • O degilde donumu duzeltirken yakalanmistim. Hatta annem sen napiyorsun diye kizmisti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...