Başarısızlık nedendir..

insan hayatı boyunca hep başarısız olr mu ya.. hiçbirşeyde aklınıza ne geliyorsa başarılı olamadım benim gibiler var mı..

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Denemekten vazgeçmediğin sürece başarısız sayılmazsın... Ne zaman olmuyor deyip bırakırsan asıl o zaman gerçek anlamda başarısız olursun...

Doğru işi, doğru aşkı ancak denemeye devam ettiğin sürece bulacaksın

1|0
    0|0
  • trajikomik. ehe. bence başarılı olduğunuz konuları hatırlamıyorsunuz. sadece kotu şeyleri hatırladığınız için böyle düşünüyorsunuz. Yoksa eminim bir sürü başarınız vardır. İnsanoğlu tatminsizdir bunu unutmayın.

1|0
    0|0
    • ya cocuklugum başarılarla gecti mesela.. ailemi tebrk ederdi öğretmenlerim flan.. ama sorun bu değil.. sorun şu an ki başarszlıgım ve buna bir türlü çözüm üretememem.. yine de tskkr ederm güzel yorum

• bazıları sonradan açılır.einstein'ın ailesi de bir zamanlar ondan utanırlarmış başarısız bir insan olduğu için

1|0
    0|0
  • iyi olduğunu düşündüğün bir yeteneğin var mı,hiç düşündün mü bu konuda

1|0
    0|0
    • sesim güzeldir.. bunu bir yetenek olarak nitelendirebilirz ama başarı değil bnce.. ya da fotogrfla uğraşırım güzel cekim yaparım flan.. ama başarszlığım genelde aşk ve iş alanında..sanırım şansszmda ben =//

• sen bir bayansın.mutlaka çıkış yolunu bulacaksındır.er ya da geç adapte olacaksındır.

• öyle umuyorum.. başka bi yolum yok zaten.. tskkr ederim yormlar için..

• Belkide o kadar önemsemiyorsundur.

1|0
    0|0
    • aslna bakarsan önemsiyorum ama çaba göstermiorm.. we nasl gösterebilcemide bilmiorm..

• final dershanesi hiç sanmıorm bnde bu şans varken.. ama denicem bişeler tskkr ederim cok..

• hoş geldiniz.

0|0
    0|0
  • ## bir başkasının başarısıdır.

0|0
    0|0
  • O da bir başarıdır :))

1|0
    0|0
  • bende pek başarılı sayılmam çooooook şansızım

0|0
    0|0