Sevgilim kötü günler geçiriyor ne yapmalıyım?

arkadaşlar sevgilimin şu aralar moreli çok bozuk. Sevgilim 17 yasında lise terk. Okumak istmedi çok zorladım aileside öyle.Ama okumadı sonra düşündüm ki her okuyan adam olmuyo önemli olan kendısını yetiştirsin. Babası diş doktoru babasının yanında çalışıyodu snra babasıyla çalışmak istemedi mc donaldsa girdi 3 ay sonra çıktı.Şimdide babası onu harita mühendisliği mesleğine soktu o işten de kaçtı babası öğrendi. Ama diyokı ben sanayide çalışmak istiyorum hergün arayıp teselli ediyorum üzülmesin fılan die ama nafile. Çok üzgün ailesi knusmuyomuş sizce napmam lazım 2.5 yıldır sevigliytiz

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• erkek arkadasın okumamakla hata yaptıgını 5 sene sonra anlar benden tavsiye sen oku

ihmal etme

gelelim ona biraz rahat büyümüş. ona tavsiyem diş teknisyenligi yapsın sanayi falan bıraksın

diş teknisyenligi yapmıştım ben hem üni okuyor hemde diş teknisyeligi babası ile berarber paraya para demez.

sanayide bunu ezerler cırak diye ezen kalfa ve usta dedigin tek dişi kalmış canavarlar var

sana tavsiyem diş teknisyenligi hem rahat hemde kafasına göre takılır. ayrıca cıraklık okulu varki askerlikten muaf tutar

0|0
    0|0
    • çok dogru sölüyosun birde diş teknisyenlğini müthis yapıyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Erkek arkadaşın sevdiği ve kendisi için doğru olan işi arıyor olabilir... Bazı insanlar ise çalışmayı sevmeyebilirler... Sen ona yanında olduğunu hissettirerek doğruyu yapıyorsun ama çok da işine karışmaman daha doğru olur gibime geliyor...

0|0
    0|0
  • Liseyi dışarıdan bitirsin sonra ileride pişman olur.

Ailesi ile de arası iyi olur.

aynı zamanda yine istediği işte çalışsın.

0|0
    0|0
  • Niye sanayi fantezisi mi varmış?

0|0
    0|0
  • sanayidemi çalışmak istiyor :)) Neden sanayi acaba ?

0|0
    0|0
  • gitsin sanayide çalışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden bu dikkafalılık okusun zormu gelmiş pişman olacak.

0|0
    0|0
  • ayni Soru da 1222218938229102732749292 kere sorulmazki yaaaa

0|0
    0|0
  • Herkes okuyacak diye bir kaide yok bırak sanayide çalışsın..

0|0
    0|0
    • çalışsın ama işte şimdiki çalıştıgı işten kaçınca babaıs çok sinirlendi hemde çok. Hatta sevgilim babasını sinirlendiği gece sokakta yattı

• bu çok bir sayı değil ki aldırma

Yükleniyor...