Kızlar fotoğraflarınızı düzenleyen bir arkadaşınız olsa?

Bir erkek arkadaşınız sizin tüm fotoğraflarınızı düzenleyip tekrar size gönderirse ne düşünürsünüz? YAni güzel bişey mi sapıkça mı ? kötü amaçlı bir düzenleme değil?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• senin yasında bir ara fotografcılıga ilgi sardım hatta internette tanımadıgım kişiler resimlerini yollarda bende shoplar yollardım yanlış anlama cıkmasın ama bazen ufak tefek işlerde cıkardı onlarda allah derdim. yani duruma göre ise yarar .

0|1
    0|0
    • abi olmaz mı ya. bi kere yaptım gönderdim kabul etti çok teşekkür etmişti. ondan sonra işler biraz ilerledi filan: ben de fotoğrafçıyım. tamam çektiklerimi düzenliyorum ama bi fotoğrafı düzenlemek istedim mi de zor duruyorum.

• umarım kuru kuru tessekür etmemiştir. bilmem anlatabildim mi ? hehehe

Kızlar Ne Diyor 7

• I ıh gerek yok vermezdim.

0|0
    0|0
  • gerek yok bence olduğu gibi kalsın

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya.Kafatasını seviyorsa böyle birşey yapmaz.Hoş bulundurmam da.

1|0
    0|0
  • Ciplk degilse fotolar guzel

0|0
    0|0
  • izinsiz yaparsa şikayet ederim...mahkemede hesaplaşırız.

0|0
    0|0
  • hoslandıgım cocuk yapsa havalara ucarım ama baskası yaparsa sapıkca gelebılır

0|0
    0|0
  • benım bı arkadasım var benden habersız almıs fotofraflarımı, hoslandıgım bırıydı onunda bana ılgısı var dıye dusunuyordum oyuzden hosuma gtmıstı. ama bı baskası olsa kızardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• manyak la bu derım (fotolara bakarak)

0|0
    0|0
  • Tabi tabi, sonra fotoğraflarını tanımadığı kişi onları tehdit için kullansa ya da sapıklık yapsa.

1|0
    0|0
    • yok aga tanıyorum kızı ya. sadece daha güzel hale getiriyorum.

• olsun ne fark eder , önemli olan kötülük yapmak :P sen gitmedin mi şimdi ):

• Yok gitmedim :) Hatta adam aradı bir kaç kere ama kabul etmedim :)

• izinli mi izinsiz mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...