Aranızda yaşlanmaktan korkan var mı?

Hepimiz insanoğluyuz sonuçta gün gelicek bugünkü halimizden çok uzaklaşacağız..sağlığımız ve güzelliğimiz eskisi kadar olmucak..kimimiz elinde bastonla ikibüklüm yürüyecek kimimiz de aynaya bakkip eski güzelliğini arıyacak..tabi ajda gibi estetik bağımlılarada çıkarmı orası ayrı neyse..yaslanmak güzeldir..peki buna aklen ve kalben hazırmıyız gençler:D

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• yok daha hazir degilim dunyada tatmadigim seyler var yaslaninca yapamayacagima gore gencken rahatca cifte telli oynayayim

1|0
    0|0
    • yabancı turuistlere bakıyorum cogu yaslı adamlar spor yapıyor gencken yaslıyken faydasını goruyorlar

• en iyisi 600 lirada kalsinlar diyosun :) aslinda bu parayla gecinip yuzlerce milyonerden daha mutlu olan var hersey insanda bitiyor kanaatkar olmak gibisi yok

• 600 lirada cok azmıs yahu:/..bana gore tabiki kanaat edenede ne mutlu buarada..sonucta Allah calısan herkese verir Rahman isminden dolayı..onlarda calısıyor haklarını yememek lazım cok tilkiler..de yazık yani sadece budünyada onların keyfleri:D..neyse ateistler gorur neyim basın belaya girmesin:D..cok konustum

Erkekler Ne Diyor 9

• Yapmak istediklerimi yapamadan yaşlanmaktan korkuyorum. Normal şartlar altında her yaşın bir güzelliğinin var olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • insanı en cok korkutan nedenlerden biri sanırım

• korkmuyorum.aksine istiyorum.bir an önce geçsin bitsin her şey kiminle evleneceğim,kaç çocuğum olacak,kim ölecek,kim kalacak bunlar bir an önce sonuçlansın istiyorum.çünkü biliyorum ben bir daha 25 yaşında olamayacağım

1|0
    0|0
  • Normal düşüncelerdir.

o yıllara hazırlıklı olmak gerekir.

1|0
    0|0
  • Malesef, ister istemez korkuyorum :S

1|0
    0|0
  • hayır yok .. benjamin button gibiyim

1|0
    0|0
  • sanirim ben korkuyorum biraz.

1|0
    0|0
    • ahahahah hala korkuyorum diyor

• haha tamam :D olum animda tweet atarim :D

• yok yok kalsın neme lazım buda moda olr..gitdim ve gidiyorumm..:D

• yaşlandıktan sonra bazı şeyleri keşke dememek için yaşıyorum, yani bu açıdan korkuyorum

1|0
    0|0
  • maalesef bazen gördüklerim bana bunu düşündürüyor.Allah kimseyi bakıma muhtaç hale getirmesin...hızlı yaşa genç öl güzel bir felsefe:)

0|0
    0|0
  • yaşlanacagin ne malumki belki yaslanmadan diger tarafa gideceksin nerden bilecen azicik obur dunya icin napacam de

1|0
    0|0
    • bunu demediğimi nerden biliyorsun gizli:)

• vallaha soru içerisinde göremedimde soran:)

• soru genel diger türlü yanlıs anlıyorlar hemen:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Ay hayır asla istemem. Buruş buruş olduğumu düşünemiyorum :S Estetik falanda yaptırmam ama heralde baya depresyona girerim ben.

1|0
    0|0
    • zaman alıstırır seni korkma:))

• Bir kaç sene sonra:) Saçtaki 3. beyaz bile depresyona sebep oluyor şu an:)

1|0
    0|0
    • yada göz cevresindeki kırısıklıklar:)

• Evet neyseki:)))

• :))

• Ben yaşlanıncada güzel olacağım için sorun yok

1|0
    0|0
  • 25 den sonrası komplekse sokar beni herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...