Hiç hayatınızı, gününüzü tamamen ona adadığınız biri oldu mu?

Hiç hayatınızı,gününüzü tamamen ona adadığınız biri oldumu?Nasıl bir duyguydu?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Hiç olmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• oldu sonradan anlıyorsun meger gereksizmiş önce kendini düsüneceksin sonra baskalarına yardım edeceksin.

0|0
    0|0
  • olmadı bundan sonra da olmayacak galiba.

0|0
    0|0
  • oldu beraberken gayet de güzel di ansızın gidince kötü oldu onsuz neler yaptığımı unutmuşum,hatırlamak zaman aldı...

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Olmadı, olmayacak. Bak bakim o göz var mı bende :) (Annem hariç)

0|0
    0|0
  • hayatımı,ayımı,haftalarımı,günümü bir başkasına adayacak kadar aptal değilim

0|0
    0|0
  • Kendim varımBir insana hayatımı adarsam, benim hayatım ne olur?

0|0
    0|0
  • Hayatımı değilde tüm günümü onun ihtiyaçlarına karşılamak için harcadığım arkadaşlarım oldu.

0|0
    0|0
  • Yok canım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Oldu.

Hayatınızın merkezine kimseyi koymayın derler ya söyleneni yapmadım. Güne onun sesiyle başlamak , her şeyi birlikte yapmak , amaçsız hareket etmek , birlikte rezil olmak , çok küçük şeylere katıla katıla gülmek bambaşka...

0|0
    0|0
  • Oldu.. Maalesef. Hayatımı istese avuçlarına veririm. Hem kendini aptal gibi hisediyorsun hem de hissettiklerine biir türlü engel olamıyorsun. Çünkü biliyorsn "hayatın onun" bu ne kadar can acıtan birşey aslında

0|0
    0|0
  • öyle biri olmadı bu siteye girince saatlerce başından kalkamıyorum çünkü buradaki benim aşkımla konuşurken nasıl zaman geçiyor hiç anlamıyorum ya

0|0
    0|0
  • hayatımı adamaya kararlıyım,gunumu zaten tamamen adadım 24 saatım onla gecıyor guzel bır duygu merak etmek,bır mesajına şapşalca gulumsemek,sabah onu dusunerek uyanmak tatlı seyler bunlar

0|0
    0|0
    • BiLLyy,öncelikle döndüğüne sevindim,sanırım yeni bir aşkla döndün:) Allah yüzünü güldürsün bu sevgilindede sıkıntı yaşamazsın inşallah.Mutluluklar canım benim

• Bir süredir yoksun,o anlamda döndüğüne sevindim dedim gözler arıyor seni:)

O zaman şöyle diyelim mi?Sevgilin olmayan ama gününü adadığın kişiyle hep mutlu ol?adı annedir,dosttur,arkadaştır,köpektir farketmez.Gizliliğime bakma beni çok iyi tanıyorsun:)

• ha o anlamda sımdı cakozladım durumu sagolda temellı donmedım merak ettım gızlı senı gercı yastan yola cıkarak sayım yapıyorum şu an ama:)sagolasın tekrardan sanada mutluluklar

• henüz yok ama olacak.

0|0
    0|0
  • şuan oldugu gibi mi :D

0|0
    0|0
  • Aklımı çelsin adamayan ayşe olsun.

0|0
    0|0
  • oldu

olmasaydı keşke kimse kimseye kendini bu kadar kaptırmasın

0|0
    0|0
    • kötü bir anı var sanırım

• evet ne yazıkki kimseye kanmayın hele cinsellik için yaklaşanalra karşı çok uyanık olun

Yükleniyor...