Dengeli ilgi nasıl olmalı?

sevgilime nasıl davrancağımı bilemiyorum çok ilgi göstersem devamlı arıyıp sorsam benden kaçar hiç ilgi göstermesem benden soğur bu tip şeyleri hep okuyorum bunun ortası dengesi nasıl olmalı sizce

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bunu sen bilebilirsin erkeğe göre davran o sana cok seni seviyorum bilmem ne demiyosa sende söyleme ki sıkılmasın eger o sana cok seni seviyorum derse sende de ona ayak uydur kısaca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yanı ınsan sevdıgını sıkmamalı kısıtlamamalı sıkmadan nezaketle bırbırıne yaklasmalı cıftler yasam alanına mudahıl olunmamalı yerı gelıyor bazıları aılesının karısmadıgı durumlara karısıyor rahat bır ılıskı ıyıdır cok rahat olmamakla bırlıkte sıkmadan ılıskı ıyıdır.cunku sevıyorsun kısıtlayıcı davranıslar bana gore degıl hos da değil.

0|0
    0|0
  • Sen kendin ol.

Normal davran.

soğursa soğur

kaçarsa da kaçar.

0|1
    0|0
  • Bi kere ver senden ayrılamaz

0|0
    2|1
  • valla bi abi vardı aynen şöyle derdi bana kızlara fazla ilgi gösterme seni seviyorum cok deme bayarsın kızları hiç seni sevmiyorumda deme kro derler en iyisi cool ol :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Uygun oldugunda ara sadece arada mesaj at sıkma sürekli arayıp mesaj atarak ama hiçde ilgilenmemezlik yapma dediğim gibi belirli günlerde ara mesaj at.

0|0
    0|0
  • mesela mesaj atarsın o sanacevap verene kdar beklee geç cvap werdiğindede hemen üsteleme herşeyi ondan bekleme ama snde kendinden taviz vermee

0|0
    0|0
  • O sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle davran o zaman :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...