Yarın sigarasız ikinci aya giriyorum, kilo ile ilgili sorum var...

şimdi ben sigarayı bıraktığımdan beri yediklerime dikkat ediyorum çok kilo almamak için(önceki bırakmamda 15 kilo alıp moral bozuklugu ile sigaraya geri başlamıştım)

şu anda;

-sigara içtiğim zamandan daha az kalorili şeyler yiyorum...

-sigara içtiğim zaman geç saatte yemek yerdim artık yemiyorum...

-sigara içtiğim zaman abur cubur falan yerdim onları kestim...

-sigarayı bıraktım diye elimde sürekli abur cubur da yok, bi tek kahvem var ona da şeker bile koymam...

sigarayı bıraktığımdan beri aşırı derecede spor yapıorum, ama öyle böyle değil. haftanın 4 günü 1 saat yürüyüş, 3 günü 1 saat koşu+yürüyüş, her gün karın antremanı, haftada 1 ya da 2 aırlık antremanı, haftada 1 yüzme vs...

bu kadar dikkat etmeme rağmen

sigarayı bırakınca 77 kiloydum

şimdi de 77 kiloyum

hiç değişmedi kilo, ha kaslar sıkılaştığı için görüntü baya fark etti ama benim 70 kiloya inme isteğim var karın bölgesini istedigim gibi yapmak için

şimdi ben yeni bıraktım diye mi veremiyorum? yoksa daha ne yapacam ben işi gücü bırakıp7/24 koşacammı? 1 kiocuk bile veremedim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• spor yaparak yağlarından kurtulmuşsun ama onun yerine daha ağır ama daha zayıf sıkı gösteren bolca kasa sahip olmuşsun.

bi analiz yaptır vücudundaki yağ oranını öğren. bu kadar ağır spordan sonra eritecek yağın kalmamıştır senin.

0|1
    0|0
    • yok canım topu top 20 gündür yapıorum spor

keşke o kadar çabuk gitse göbek :)

• dikkat et sen yinede

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkılaşmışsın işte daha zayıf gözüküyorsundur.Kilo vermene ne gerek var?

0|1
    0|0
    • 77 Kiloda karını istediğim gibi yapmam için çok çok sağlam sürekli antreman yapmam lazım

baklava-adonis muhabbeti olana kadar kasacam

• saol

sigaraya tekrar baslamamam için motivasyon da oluri o kadar urastik icip mahvetmielim :)

• Başlamak gibi bir hata yapma zaten.Ne güzel kurtulmuşken.

• verme

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bu kadar spor yaparak kilo veremezsin ki,ayrıca ben hayatımda böyle bir antrenman programı görmedim.Bu kadar spor kalp kasının genişlemesine,kalp büyümesine,boyun ve omurga sakatlanmalarına neden olabilir.Bence bi uzmandan yardım al.Şunu da unutma,kas,yağdan daha ağırdır.

0|1
    0|0
    • arka arkaya okuyunca çok gibi gelioda öyle sorun cıkaracak kadar cok bi antreman yok...

Yükleniyor...