Sevgilimi kendime daha sıcak daha yakın tutmak için ne yapabilirim? Aşk :D istiyorum

sevgilimi kendime daha sıcak daha yakın tutmak için ne yapabilirim hani konuşmam falan mesela erkekler nasıl kadınlara aşık olursunuz sevgi var onun benle çıkmasının sebebi sevgi benim şirin ve tatlı olmammış ama ben aşık olmasınıda istiyorum nasıl yapabilirim sizce

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• birini şuna aşk versin..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• şahsen zor kadınları severim anlaşılmazı zor olacak çabucak çözdüğüm bir kıza kesinlikle aşık olamam. benim tavsiyem tatlılık iyidir ama biraz daha seksi gözükmeye çalış.seni yakaladığında ellerinden kayıp gidebilicek bir balık gibi ol. bu şekilde davranırsan devamlı seni elinde tutmaya çalışmak için karşına yeni şeylerle çıkıcaktır.bu mücadeleyi verirkende sevgisi tutkulu bir aşk haline gelicektir ;)

0|1
    0|0
    • ha yok o kadar zamanım yok diyorsan ver kurtul.(riskli )sonra bak nasıl d.ötünde pervane oluyo .d

• karşılıksız sevgi!

0|0
    0|0
  • aşık olacagım kadın bana karşı samimi ve dürüst olmasını isterim

bunlar olursa benim kalbimi çalar

ona karşı daha ilgili davranmanı öneririm

bir bebege annesi nasıl davranıyorsa sevgilinin de bu ilgiye ihtiyacı var tabi karşılıklı bu ilgi olması lazım en önemlisi bu ilgiyi alırken asla insanalrın iyi niyetlerini suistimal etmemesi lazım :)

0|0
    0|0
  • Unutma "Bir şeyin olma olasılığı, isteme olasılığı ile ters orantılıdır."

0|0
    0|0
  • her erkek şirin kızlardan hoşlanır ve kendine aşık etmen pek mümkün değil bu erkekle alakalı bişey :)

0|0
    0|0
  • Erkek sadece 3. buluşmaya kadar aşıktır. Sonrası rutindir. Unut bunu. Git kendine bahçesi olan bir yazlık al. Domates biber ek. Akşamları mangalda süper oluyor domates ve biber. Bizide çağar.

0|0
    0|0
  • Zaten sevgilisiniz.

Sen aşk değil bağlılık istiyorsun.

0|0
    0|0
  • erkekler veren kadınlarla daha mutlu olurlar .. aşk sevişmektir

0|0
    0|0
  • samimi ol sunu dersem kendimi cok düsürmüs olurmuyum diye düsünme söle

0|0
    0|0
  • bunu bedeli çok ağırdır yiğen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aşk yok.

0|0
    0|0
  • kendin ol bence.

birileri için kişiliğinden taviz verme, ha ister gider ister kalır problem yok

0|0
    0|0
  • sanırım en bilmediğim şey bu.

0|0
    0|0
  • babam göster ama verme dedi ?Deedefkhsf

0|0
    0|0
Yükleniyor...