Nasıl kas yapabilirim?

kısa zamanda nasıl karın ve göğüs kası yapabilirim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa zamanda kas yapmak diye bir şey yoktur en az 2.5 3 ayını vermen gerekli kas için

0|0
    0|0
    • tamam o da kısa bı zan sayılır da nasıl yapılabılır bu kas göğüs ve karın kası sadece ama

• çok ilişkili kardeşim bende evde yapıyorum ama arada bir.. internetten araştırırsan hareketler var. yalnız 2.5 çok az ben 10lukla çalışıyorum bana çok hafif geliyor ama kasları canlı tutmak için yeterli

• anladım saol

Kızlar Ne Diyor 2

• kısa zamanda yapmaya çabalarsan her yerin çatlak olur. sabır lazım.

0|0
    0|0
  • Spor ağırlık kaldır ama kolay olmayacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kısa zamanda yapmak istiyorsan sınırını zorlayacaksın mesela bench press' e 10 kiloyla giriyorsan 20 yap, düz ve çapraz mekiği nefesin kesilinceye kadar çek.
    (eğer kısa zamanda yapmak istiyorsan çatlaklar oluşabilir)

0|0
    0|0
  • Kol, omuz, bacak, kanat? Bunlar ne olacak. Kusura bakma ana kas gruplari vucutta yoksa yaptigin vucudun hicbir anlami yok.
    Bak bir ogrencim var. Karin kasi calisiyodu sadece ben onunla ilgileniyodum. Arkami donuyodim hep mide calisiyodu. Eee ne oldu. Yaptigi karin kasi neye yaradi. Once ana kas gruplarini hedef alicaksin.

0|0
    0|0
  • sen başla zamana bırak o olur ;)

0|0
    0|0
    • tamam da neye başlayayım nasıl yapayım hangı sporları yapcam

• fitness yap git bir salona de ben göğüs karın kol kası istiyorum plaj vücudu işte de onlar seni yönlendirir 3 ayını alır

• tamam saol

• crossfit yaparak

0|0
    0|0
  • En iyi kası box la yaparsın çok zOrlanırsın ama body falan hikaye yani kanka uzakdoğu sporlarınıda deneyebilirn ama bodybuilding yapma bence

0|0
    0|0
  • Yağ oranına bağlı az ise uygun antreman da 2 haftada belirgin bir görünüş olabilir tabi fit bir vücut istiyorsan

0|0
    0|0
    • fit istyrm göbek yağı fazla bnde bırde göğüs kası olması lazım önmlı olan o cok yaglı

• titreşimli olanlarmı onlar işe pek yaramaz bak fitnessblender diye bir sayfa var cardio sayfası düzenli olarak yaparsan kilo verirsin ve kesinlikle ekmegi kes ben 9 kilo verdim

• valla ben cok yerım de napalım göbek çıktı gıdıyr saol onerın için

• Kisa zamanda yapman zor olur

0|0
    0|0
    • ne kadar zamanda yaparım

• Abi spora baslicaksan hayatin değişir yediğini ictigine gezme saatin sevgilin le konuşma zamanların sporsal aktivitelere yoğunluk kondisyon calisman kişisel bakimin yorgunluk için dinlenme sureleri gibi birçok ayrinti var eminmisin spora baslayacagina

• salam bir vücut için 7ay

0|0
    0|0
  • çalışaçan dostum bol bol çalışaçan zordur kas yapmak

0|0
    0|0
    • calıslması sorun degıldı en guzel hangı program altında calıscan hangı sporla veya ne yaparak olu bu kaslar

• bu işi profösyonel yapacaksan spor salonuna gidecen dostum

Yükleniyor...