"Bir erkegin en lezzetli yeri ' başının eti ' sanırım. Bu kadar kadın yanılıyor olamaz. "

Bu söze tepkisi olan hanımlar buyrun. :)

Facebookta bulduğum bu söz çok sinirimi bozdu hanımlar.

"Bir erkegin en lezzetli yeri ' başının eti ' sanırım. Bu kadar kadın yanılıyor olamaz. "

Siz neler düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
Yeri geldiği zaman yaptığımızı düşünüyorum :)

Ama sürekli her kadının konuştuğunu vurgulamak istemesi yanlış...

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• facebook zaten boş sözler ansiklopedisi gibi.

1|1
    3|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kadınlara allah o çeneyi boşa mı vermiş bizim başımızın etini yemek için . az konuşan kaadın her zaman iyidir.

1|0
    2|1
  • Sadece başımızın etini yemekle kalmıyorsunuz resimdeki gibi birakıyorsunuz bizi :)))

link

0|0
    0|0
  • "başının eti" her yere çekilebilir dikkat

0|1
    7|0
  • Her yeni duyduğunuz söz hakkında fikir ve düşünce almaktaki amacınızı bir çözsem 7-8-9 bilinmeyenli denklem çözmüş kadar sevineceğim.

1|0
    2|1
  • doğru bir söz

0|0
    2|1
  • dogru demiş

0|0
    2|1
  • :)

0|0
    2|1
  • bu sözü söyleyenden allah razı olsun.

0|0
    2|1
  • eğlencelik, ciddiye alınmayacak bir söz. tabii ki gerçeklik payı yok değil:)))

0|0
    2|1
  • 2 yıldızlıkmış.

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 9

• canımcım bir insan en maharetli olduğu şeyi yapar :D kenimizi ifade etmek doğuştan var bizde e onlarda sevmiyor bunu belli :) onlar mesela vurdulu kırdılı sert şeyleri sever, biz daha narin yumuşak şeyleri severiz.. yaradılış meselesi bu konudaki mutabıksızlık :D

1|1
    2|0
  • bence doğru demiş hemen hemen hepimizin yaptığı şey erkeğinin başının etini yemek,yok nerdeydin yok nerde kaldın yok o kimdi yok onu nie ekledin vs vs kendimden biliyorum başının etini yiyiyorum:)

1|0
    2|1
  • Hiç sevmem onun yerine kelle paça çorbası tercihim:)))

1|0
    2|1
  • belli kimin kimi yediği :))))

kadınların adı cıkmıs

0|0
    2|1
  • bazı kadınlar dır dırdılarıyla adamları bunaltıyorlar ya onu demek istemişdir sinilenecek bişi yok bunda

0|0
    2|1
  • yapmıyor değilizz :) :)

1|0
    2|1
  • Saçma

0|0
    0|0
  • evet çok tatlı ye ye bitmiyor başının eti

0|0
    2|1
  • "bok yiyin. milyonlarca sinek yanılıyor olamaz" diye de bi laf var. ona da mı alınalım şimdi?

1|0
    3|1
Yükleniyor...