Bir gün başkasıyla el ele tutuşmuş giderken gördünüz bu durumda ne yapardınız ?

Birini çok sevdiniz onun için herşeyi yaptınız hala birliktesiniz bi gün başkasıyla el ele tutuşmuş giderken gördünüz bu durumda ne yapardınız ?

Böyle bir durumda siz ne yapardınız ?

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gördüğümde bir şey demem. Benimle bir daha ki buluşmasında "Yaptığın ne kadar doğru ?" diye sorarım mazeretini dinlerim ve sonra zorda olsa bırakıp giderim onu. Yeni yollar ararım. Zor ama olması gereken bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Önce onun kim olduğunu rahatça anlamak için karşılarına geçer ve yüzleşirim. Sevgilim yalan söylemeye kalksa da onun elinden tutan kız bunu kaldıramaz ve herşeyi o kız açıklığa kavuşturur... Baktık ki elin kızı, kız ile şöyle bir anlaşma yaparım "Ben boğazlayım sen mi derisini yüzersin, yoksa sen boğazlarsın ben mi yüzerim ;)"

0|0
    0|0
  • elele görmedim ama duydum dönüp hesap bile sormadım dogrumu degilmi ates olmayan yerden duman cıkmaz zor olsada canımı acıtsada bıraktım Allahından bulsun

0|0
    0|0
  • Arkadan giderim kızın saçından tuttuğum gibi bi güzel döverim felç ederim onu hatta öldürürüm. O yerde kıvranırken o sevdiğim olacak kişiyle kavga ederim bağırmalar iteklemeler. Ama biliyorum ki sonuç olarak benim peşimden gelcek onu öyle bi süründürürüm ki ağlatırım. Of çok sinirlendim :D

0|0
    0|0
    • Keske sormasaydım toplu cinnete sebep olcam glıba

• Yok Allahtan başıma gelmedi gelsede sölediğin gibi yaparım

• Yanına gider sert bi bakış atardım "yazıklar olsun" der çeker giderdim. Zamanında gelmişti başıma en yakın arkadaşı söylemişti bana bunu o da inkar etmemişti içim acıya acıya bitirmiştim malesef

0|0
    0|0
  • atışalanı çocuğuyum,aklını alırım..

0|0
    0|0
  • şok olurdum, küfür de ederdim, sinirlenirdim de,üzülürdüm de ama o an karşılarına çıkmazdım ama, sessiz sedasız ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • anooovv. giderdim yanlarına böyle pis pis gülerek.. adamlığını göstermişsin deyip hadi rast gele diyip basıp giderdim... ama ögg lan allah düşmanıma yaşatmasın :)

0|0
    0|0
  • Gıdıpte ayırmaya calışmam tabıkıde hatta gormezden gelırdım. Ama benım ıcın hıc ıyı olmazdı yıkılırdım herhalde..

0|0
    0|0
  • aldığı yolda mutluluklalr diler bir tokat basarım..

0|0
    0|0
  • benzin döker yakarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Karşımdakinin benden alacağı benim için yaptıklarından fazlası olmayacağı için cevap veremiyorum:)

0|0
    0|0
  • "allah layığını versin" derim.

0|0
    0|0
  • benden bidaha haber alamazdı. en iyi ceza bence bu. ben de hayatımı yaşamaya devam ederim.

0|0
    0|0
  • "Hayatım arkadaşına yolda yürümesi için yardım mı ediyorsun? Ne kadar iyi kalplisin sevgilim benim" derdim.

0|0
    0|0
  • Kahrolurdum ve onları gördüğüm yere karşılarına çıkıp "yazıklar olsun" der arkamı döner giderdim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...