Aşkı nasıl yaşar ve yaşatırsınız karsınızdaki kadına/erkeğe ?

Aşkı nasıl yaşar ve yaşatırsınız karsınızdaki kadına/erkeğe ?

:)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç kural var. Kılıclarımızı çektiğimizde kurallara uymalıyız, belden aşağıya vurmak, hile yapmak, savunmasızken saldırmak yok. Yorulduğumuzda kılıçlarımızı birlikte indirmeliyiz ve birbirmize dinlenebilme zamanı tanımalıyız.

# Ben aşkımı hep onu kaybetme korkusuyla yaşarım..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• genelde aşkı yaşamam sonuna kadar yaşatırım. sevdiğini ona öyle bir hissettirirsinki sülalesine bile yeter. sadece mutlu olmak ve göznünün o kişiden başkasını görmemek. işte hepsi bu :D

4|0
    0|0
  • ta dıbıne kadar yasarım anlayısı bol sadakatı yuksek saygısı olması grektıgı gıbı ...sırılsıklam.

2|0
    0|0
  • aşk sizi yaşatır.

1|0
    0|0
  • hele bi sevmesin agzını burnunu kırarım

2|0
    0|0
  • aman eksik olsun. ne yaşayayım nede yaşatmak zorunda kalayım.

1|0
    1|0
  • Kör kütük bağlanarak..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben biraz deliyim.. :D yani şöyle olgun duruyorum kimse aklımdan geçenleri yapacağımı tahmin etmez o yüzden çok şaşırtabiliyorum :) mesela o anda aklıma biryere gitmek geldi hiç düşünmem saat kaç ya da, imkanı var mı yeter ki canım istesin durmam yanımdakinin de durmasını istemem :) sürekli böyle melankolik veya kasıntı ilişki bir zaman sonra boğuyor beni ben saçmaladığım insanın yanında rahat ediyorum.. o da saçmalamalı en sevdiğim insanlar komik ve saçma hareketler yapan insanlar mesela.. ama nedense dışarıdan çok sert duruşumdan dolayı ağır abiler pek bir beğeniyor beni :) yani karşımdaki adam benden ummadığı hareketler görebilir sözler duyabilir amaaaa bundan yüz bulupta ileri gidenin de çok biletini kestim :) saygılı deli dolu ve sevgi dolu olmalı ben öyleyim çünkü.. dışarıdan baktığında ise benim gibi olsun sert ve ciddi içi çocuk olsun :) velhasıl içinde fırtınalar kopan dışından durgun deniz isteyen biri benimle mutlu olur..

2|1
    0|0
  • anlamli, sevgi, ask, sevkat dolu bir yasam ile

1|0
    0|0
  • iliklerine kadar sevgi verriim...:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...