Sevgilimin ailesi beni istemiyor. Ne yapabilirim?

bir Allah2ın kuluna ihtiyacım var. bna akıl verin. sevgilimle 1 senedir çkıoruz ilklerimi yaşadım bn bu insanda deli gbi seviyorum. ailesi bni istemiyor olmaz diyor biz gizli çıkıyoruz. statü farkı işte malum işte. nyse bn bu durumdan çk sıkıldım. bi olayda adım anılınca absı küçümsüyor ediyormuş falan. nie seviyorum diye babasının karşısına çıkamıyor. bu beklentim sizce çkmu büyük brşey. ben onun için herşeyi göze almışken o niye yapamıyor. babasının yanında pasif sürekli. bıktım bn bu durumdan bna akıl verin. kndinizi benim yerime koyarak ama lütfen.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım yaşı küçük ve evlenebilmek yuva kurabilmek için ailesinin desteğine de ihtiyacı var değil mi , sonuçta annen baban ,öyle fevri davranışlarda bulunması zaten yanlış olur .Ama babasına gidip durumu anlatması gerekiyor en kısa sürede , üzülme herşey hallolur . link

1|0
    0|0
    • 21 yaşında henüz üni. okuyor. babasının desteğine ihtiyacı var zaten şuan da sonralarıda.

• çok sağol aneksenamun çok sağol Allah herşeyi gönlüne göre versn

• önemli değil canım sağolasın ...herşey senin gönlünce olsun ...

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk başta seni istememelerinin ana sebebi ne

1|0
    0|0
    • bn şirket elemanı olarak hastanede çalışıyorum röntgende film çekiyorum okulumu dışardan btriyorum henüz. o özel üniversitede okuyor. babası doktor işte statü farkı

• o zaman sabrediceksin eğer seviyosan ve inanıyosan bekliceksin.. valla açıkca benim kız arkadaşım hiç birşeyi beklemedi herşey mahfoldu eğer istiyosan onu zaman tanı

• sevmesem veya inanmasam 1 sene elimden gelenin en iisini ypmazdım ona karşı. dediklerin doğru. çok teşekkür ederm snada. Umarım sende mahfolmayan bir ilişki yaşarsın dilediğini alırsın bu hayatta.

• İlklerini yaşamadan önce bunları düşünsen daha güzel olurdu.

Senin için aynı fedakarlığı göstermeyen biri için ne diyeyim.

ayrıl desem ayrılacak mısın.

0|0
    0|0
    • akıla ihtiyacım var dedim farkındaysan. sen aklını ver vereceksen Allah razı olsun vermezsende canın sağolsun. ayrılmayı düşündm için buralarda dert yanıyorum zaten

• sende pisirik erkek musvettesiyle sevgili olmasaydin

0|0
    0|0
    • ilk başlarda izin verdi ailesi bn böyle olacağını nereden bilebilirdim sence?

• tamam onu geçelim. hatasız kul olmaz.

sen geleceğini düşün.

hakkında hayırlısı olsun.

• amin hepimizin inşallah

Kızlar Ne Diyor 6

• Mantıken düşünmek için biraz geç kalmadın mı sence.Aşkım canım cicim seni seviyorum derken

Tabi bunlar unutuluyor.Unutmaki kişiler evlenince aileleriylede evlenir.Bunu kimse inkar edemez

Yıllarca o insanları göreceksin yüzlerine bakacaksın eğerki kötü şeyler yapmadıysan bence zaman geçmeden ayrıl bitir.Bu çoçuk aile sözünden çıkamadığı sürece sen mutlu olamazsın

1|0
    0|0
    • peki bn bunu ona nasıl anlatıcam dedikelrin mantıken çok güzel. keşke bnde kalbimin sesi yerine mantığımı kullanabilsem.

• allah2 derken? level mi atlamis?

1|0
    0|0
    • qenöqöejnqköwelşkqwjeşlkwe

• konumuz shift. o shift niye var orda? bas diye. niye basmiyorsun arkadasim.

• bu halimle çok güzel güldürdün sağol :D bdaha basarım :D

• bekle daha yaşı küçük belli ilerde o okulunu bitirir sende bitirirsin güzelce yoluna koyarsınız herşeyi sadece buna inan ve bekle aşkınızı yaşayın..

0|0
    0|0
  • evet babasına delikanlı gbi cıkıp anlatıp bir yola koydurmalı

0|0
    0|0
  • benim ailemde sevgilimi istemiyo ben okuyorum o okumuyo diye çok farklıyız biz.ama ben ailemi dinlemiyorum sevdiğim adamdan vazgeçmiyorum ilerde ne olur bilemiyorum.oluruna bıraktım sende öyle yap derim ben bunları düşünüp ilişkini yıpratma

0|0
    0|0
  • Kusura bakma yardım edemem.

0|0
    1|0
Yükleniyor...