Prof. sporcular bir bakar mısınız?

Haftanın 4 günü spor yapıyorum. 1 gün pilates, 1 gün zumba, 1 gün step aerobic ve 1 gün tekrar pilates. Bunların sonuna 8 dklık karın egzersizi ekleyeceğim her sporun sonunda yapacağım. Bu şekilde karın kası çıkar mı? Yağ oranım %18 bir de, 2 kilo daha verip %17-16'ya düşürmeyi düşünüyorum.

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• haftada 2-3 gün mide çalışmak yeterli , aralarda , dinlenme koymalısın 1 gün ağırlıksız çalışıyosan, 1 gün 2-3-5kg ağırlıklarla çalış ya da cablede ağırlıklı sıkıştırma yap , ağırlıkları abartma ama ağırlık günleri 12-15 tekrar sayıları uygun, ağırlıksız sayma zaten, max. yap yandığında (off çok fena yandı) dediğinde üstüne 5 say , alt karın için 1-2 kg dumbelli ayaklarının arasına sıkıştırıp sehpaya otur dizleri çek !!! tekrar söylüyorum ağırlıkları abartma beline zarar gelmesin lifli besinleri beslenmene dahil et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• artık bu kadar spordan sonrada çıkmazsa ayıp eder :D biraz beslenmene dikkat et ama kolay değil

1|0
    0|0
  • %16 karın kası için biraz fazla. %12'lere kadar inmen gerek.
    %12 de bile gözükmesi için çok iyi bir kas kütlen olması gerekir.

0|0
    0|0
  • %15 ve %17 yağ oranları arasında oldumu karın kası belli olur onları büyütmek için egzersizlerini yap tabiki ama dinlenmelerini de iyi ayarla ve tabiki en önemlisi beslenmee

0|0
    0|0
  • Genc kızsn pilates sana hafif gelir beginner fitnessa başla ardından uzun karin programlarına gec mekik çakı kelebek hareketlerini yaparsın :)

0|0
    0|0
  • evet çıkar tabide nasıl bir egzersiz yapıcan bu önemli en iyisi eğik düzlemde mekiktir tabi çekme şekillerinin hepsini yaparsan

0|0
    0|0
  • bunların hiçbirine gerek yok karın kası istiyorsan koşu yapacaksın. atletizmdeki karınların sixpackleri mi daha iyi yoksa fitnessda kendini şişirenlerin mi daha iyi bir gözden geçir derim...

0|0
    0|0
  • Karın kası hareketlerinin en hızlı çıkaranı vardır dirsek üzerine çıkma gibi bunları mekik yerine yaparsan hem bel ve karın kası gücün artar hemde daha çabuk ve sert çıkar

0|0
    0|0
  • güzel kardiyo tarzı yüksek kalori yakacağıb vi spor unutma mükemmel bir karın kasıının yolu mutfaktan gecer bunun yanında zaten her insanın doğal olarak karın kası var buna ağarlık ekleyerek karın kasını büyütebilir ve sekillendirebilirsin :D

0|0
    0|0
  • Prof değilim ama kesinlikle düşer. Beslenmene de dikkat etmelisin ama

0|0
    0|0
  • Hepsi hikeye düzenli olarak cardio crunch ve bacak çalış tuz ve şeker kullanma %10 altına düştünmü karın kasları düzgün çıkmaya başlar.

0|0
    0|0
  • ZUMBA KARDİYO İÇİN ALTES KİO VERME İÇİN STEP BACAK KASLARI

ZOR DİYORUM

0|0
    0|0
  • Sen hangi ara uyuyorsun :)

0|0
    0|0
    • Ciddiyim hem beni sinirlendiriyosun hemde gel tamam burada değilde başka bir yerde derdini anlat diyorum sonra sus filan diyosun? O zaman özür dileyeceksin..

• karın kası için yağ oranın %10nun altında olması lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...