Yakın bir arkadaşınızı kaybettiniz

Size yaptığı yanlıştan dolayı zamanında çok çok yakın bir arkadaşınıza ilerde özlem duyabirlir misiniz? Yada tekrar görüşmek ister misiniz? cevaplarınızı evet hayır şeklinde verdikten sonra ÇÜNKÜ; diyerek açıklamasınıda yaparsanız sevinirim

Güncellemeler:
Bacım derdim ben bu insana ve yediğim yemektten yattığım yataga ayırmadıgım bir insandı ancak herkese oldugu gibi bacım dediği banada yalanları ortaya çıktı. Bazen çıkıp karşısına sorayım diyorum neden die ama zamanında da sormuştum cevap vermemişti şimdide aynı olur boşver diyorum sonra kendi kendime

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende yasadim bunu en samimi oldugum arkadaslarimla konusmadim , ve elbetteki özliceksin , onlari baskalariyla gördükce sinirlenceksin .. Ama her nefsine yenildiginde onun sana yaptiklarin gelsin aklina ozaman iste bak geri öyle olamyiosun tekrardan nefret ediyosun ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hayır çünki : bana yanlıs yapmıs :)

0|0
    0|0
  • Zor güvenir, kolay vazgeçerim.

Hayır duymam. Çünküsü yok. Bana yanlış yapmış.

Bizde yanlış olmaz, olmuşsa da yanlışlıkla olmuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Duyarım. Bizde kavga ederek ayrıldık, görüşmedik uzun bir süre ama insan yokluğunu hisseder. Gerçekten değer verdiysen özlersin. Şuan arada sırada görüşüyoruz tabiki eskisi gibi değil, artık öyle olmamız imkansız. Yinede küs değiliz buda güzel.

0|0
    0|0
  • Hayır asla görüşmek istemem.

Arada özlem duyuyorum fakat kendimi frenliyorum hatasıyla kalsın.

0|0
    0|0
  • belki özleyeceğim yakın arkadaşımı onunla yaptığım seyleri ama bu onu affetmem anlamına asla gelmez ...

0|0
    0|0
  • yaptım öyle 1aptallık. Yalnız bizde yanlış yoktu çok fazla dogru vardı kaldıramadık.

o yüzden cevap verdim 1,5 sene sonra çalan telefona.

0|0
    0|0
  • hayır, bir daha güvenemem

0|0
    0|0
  • ewt özleyebiliyo insan bnde özlüyorum ama asla görüşemem artık öldü benim için...

0|0
    0|0
  • Hayır cunkuu yapmıs bı kere o hatayıı neden ozlıyım kıı

0|0
    0|0
  • bazen anılar aklıma gelince özlediğimi hissediyorum ama yok barışmam biten bitmiştir benim için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...