Biraz önce gazetede bir haber okudum, nereye gidiyoruz biz böyle..

biraz önce gazete de bir haber okudum,paylaşmak istiyorum..''İsveç'te bir profesör kendisinden boşanmak isteyen eşinin dudağını yedi.eşiyle tartışan profesör kavga büyüyünce eşinin dudağını kesti ve ameliyatla tekrar takılmasın diye kestiği parçaları yedi..bir daha başkasıyla öpüşmesini istemiyorum dedi''..

ve yine..kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisinin cinsel organını kesip çöpe attı gibi..

böyle birçok hber okudum..buna benzer varmı bildiğiniz haberler,neler düşünüyorsunuz..

seviliyorsunuz dostlar:)

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• elazığda boğazından içeri sivri sinek kaçan adam sinek ölsün diye boğazından aşşağıya sivrisinek ilacı sıkıp meftaa olmuştu.konuyla alakalı olasa da seviliyorsun ey dost;)

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Okadar olay duyuyorumki böyle ya dünya insanı değiştiriyor yahut insan kendini değiştirmeye çalışırken aklını kaybediyor.

1|0
    0|0
  • Omg

insanlar bazen saçmalamaktan da öte şeyler yapıyor. Okumuş ama adam olamamış. Saplantıya bak ya. İçim sızladı, nasıl bir ruh hastalığıdır bu.

1|0
    1|0
  • Rafet el romanın 'şu hayatta neler oluyor' adlı şarkısını dinleyesim geldi

3|0
    0|0
  • Hasta bence :)

1|0
    0|0
  • Ulen adam harbi seviyormuş he helal

1|0
    1|0
  • dünyanın çivisi çkmıs canım

1|0
    0|0
  • Ben bizzat yaşadım bunu. Haberlere çıkmadı ama yaşadım.

1|0
    0|0
    • pipimi kesti eski sevgilim. ama atmadı. uyurken narkoz vermiş bana. anlamadım ne olduğunu.

• Her kes gülüyor. Bitme noktasındayım. Çişimi bile zor yapıyorum. Tutamıyorum. Cinsel hayat zaten yok. Şiş dursun diye 2 çift kalın çorap sokuşturuyorum pantolonuma.

• Susmasına susayımda kim verecek bu pipinin hesabını?

• ...

İsveç halkının hepsi profesör mü ? Hiç çöpçü haberi çıkmaz mı ?

0|0
    0|0
  • midem kalktı lan.o onun burasını yemiş o unun o orasını yemiş

2|0
    0|0
  • Aşk böyle birşey işte, yeri geldiğinde dudağını kesicen A:DD:d:D

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İman eksikliğinin insanlara neler yaptırabileceğininin en son kanıtı bu olsa gerek...

2|1
    0|0
  • Eğitim maalesef kişinin psikolojik sorunlarına çare olamamış.Hatta bazı insanlar çevrem ne der mantığıyla hasta oldukları halde tedaviye yanaşmıyorlar.Dünyanın her döneminde ve her yerinde böyle insanlar vardı ve olucaktır.Şimdi ki fark ise iletişim geliştiği için dünyada ne olsa haberdar olmamız.

1|0
    0|0
  • dünyanın çivisi çıkmış bir de eğitim filan derler profösör böyle yapıyorsa eğitimsiz insanlar ne yapsın

1|0
    0|0
  • dudağını kesme haberini ve nedenini okuduğumda aklıma ilk olarak "kadın boşanmaktan vazgeçerse de kendi nasıl öpecek? olmuştu.

1|0
    0|0
  • ögg lan o ne öyle öküz... psikopat millet ya

2|0
    0|0
  • Ne psikopatlar var ya :S

1|0
    0|0
  • alamet alamet , yanacaz.

1|1
    0|0
  • bu ne yaaa iğrenç

1|0
    0|0
  • bu kadar kıskançlıkta fazla:))

1|0
    0|0
  • Psikolojisi iyi değil. Onu bu hale getirenler utansın.

1|0
    0|0
  • Allaan psikosu ya.

1|0
    1|0
  • dudak fetistiii..daha neler gorcez kimbilir:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...