Nadil en iyi sekilde karate ya da taekwondo ogrenirim?

Ben taekwondo yaptim 3 yil mavi kemerliyim ama biraz gucsuz yani vucuda kas olmadigi icin biraktim simdi spora baslamak istiyorum kas yapacagim guclu olmak icin. Ama simdi biraktim taekwondoyo nasil en uyi sekilde ogrenirim hareketlerini ben klubte cok sey ogrenmiyordum.. zaten hep paraydi her sey icin para vermek zorundaydin... ben baska yollarla ogrenmek istiyorum nadil yapabilirim?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• devletin açtığı yerler var gidebilirsin bende gittim taekwondo ya lisans aldım şimdi kick box la ilgileniyorum ama vücudunda kas olmazsa sadece teknikle kalırsın bn şimdi bıraktım ama sporu bırakmadım hep kas yapmaya devam

0|0
    0|0
    • Tsk ederim ama burada devletli yerler yok cok para odemem lazim yazili aliyorlar para kemer para pratik olarak gostermem lazim para 6. Ayda para odeme lazim birde yarismalarda hep para

• hm öğrenebilirsin aslında ama kas gelişine bir an önce başla

• Elbette... onu yapacagim once

Erkekler Ne Diyor 5

• 12 senedir shotokan karate yapıyorum ve siyah kuşak olduktan sonra para vermedim hiç yani senin spordada almamaları lazım tabi maçlar oluyo ellik tekmelik dişlik vs. Bunlar hep destekle olan şeyler yani maaleaef bu böyle ama bir temelin varsa taekwondo da sen kendini geliştirebilirsinn İSTEYEN YAPAR..

0|0
    0|0
    • Evet yapar aama ben yurdisindayim burada her 6. Ayda 2 bin vermem lazim bilmuyorum turkiye kac oluyor destek falan hep aldigim ama butun yrismalardada para aliniyor okadar param yok ben kendim ogrenmek istiyorum hemde en iyi sekilde perfect olarak..

• yaşın daha geç anlaşıldığı üzere zor olacak ama sandığın kadar zor olmaz sıkı bir çalışma ile 3 ay içerisinde eski yaptığın hareketleri tekrar yapabilirsin 18 yıllık taekwondo deneyimi olan biri olarak söylüyorum

0|0
    0|0
    • Peki o hareketlerin daha iyisini nasil yapabilirim... nasil dahada iyi olurum

• Yurtdisi

• o zaman bisey diyemem ama sıkı çalış eskisi gibi olur

• bale yapmaya ne dersin :D

0|0
    0|0
  • tekvonda iyidir kasda yapar

0|0
    0|0
    • Cok degil benim gittigim yer sanki saka gibiydi hep paraydi oyle hareketler yoktu kas yapacak

• anlamadım tam ne parası parayla olmuyorki kas çalışarak yaparsın kası

• O biraz zor be yawrum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...