Dumbell olmadan kollar nasıl sıkılaşabilir?

Dumbell kullanmadan kollarımı nasıl sıkılaştırabilirim bilgisi olan varsa paylaşabilir mii

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Şınav ve barfiks hareketleri de kollarını sıkılaştırır. Bunun için uygun kol açısını kullanarak bu hareketleri yapmalısın. Şınav hareketinde kollarını iyice yana açarsan ve bedenini kollarınla kaldırmaya çalışırsan arka kol kasların epeyce çalışır. Barfiks hareketinde ise dar tutuşta yaparsan iç kol kasların çalışır (biceps).

Dips hareketini de yapabilirsin, şu:

www.fitbie.com/.../chair-dip-ex.jpg

Haftada 4-5 gün yaparsan 1 haftada gözle görülür bir fark yaşayacaksın.

x-sport

1|0
    0|0
    • saçmalamassın 1 haftada hiç birşey olmaz uydurmayın ya bir kız barfiks ve şınav hareketini nasıl yapsın

• Uydurmuyoruz arkadaşım. Kendimden örnek veriyorum. Sen iki sallanıp bırakıyorsan zaten bir şey bekleme...

Erkekler Ne Diyor 23

• Şınav çek stres topu varsa onu sık el yayı varsa onu sık bilek kol dirsek biceps triceps tamamen kolu etkiliyor

1|0
    0|0
  • o minicik ellerle nasıl tutsun 2,5 lt kola şişesini :D

1|0
    0|0
  • ben ilk başlarda spora başamadan evvel her gece yatmadan muhakkak 20 şer 20 şer 100 tane şınav çekerdim 15 sn dinlenme arası 100 tane mekik çekerdm gene aynısı çok ağrı yapıyordu başlarda ama sonradan alıştım sıkılaşıyor ve kas oluşumu başlıyordu hem göbek hem kol

1|0
    0|0
    • Ölüm karşındaki kız 20 tane nasıl ceksn

• :D ben ona dikkat etmedim azar azar çeksin ne kızlar var bişiler yapmak istiyorsa başlaması gerek 20 olmaz 10 olr

• Dumbell almak zor değil. Bayanlar için üretilmiş hafif kilolu ağırlıklar mevcut. Bunlardan temin edebilirsin, etmelisin.

1|0
    0|0
    • Spor salonuna gidiyorum zaten ama ara verdiğim dönemler oluyor o dönemlerde yapacağım şeyler neler onu merak ettim

• pet şişe

1|0
    0|0
  • 8 veya 9 cesıt şınav cekme şekli var bunlar ıle hem trızeps yanı arka kol , hemde bizeps ön kol calısabılır ve sıkılaştırabılırısn

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederiim

• İnan bana ben 5-6 ay önce yeminlen yayıldım şınava kalkanından bile yerde kalıodum
      Kız şınavi yap ayaklarına diilde dizinin üstüne dur ayakları arkadan çapraz birleştir öyle cek

• Denicem bunu teşekkürler :D @PewDiePie

• Ip atlayabilirsin. Yuzebilirsin.

1|0
    0|0
  • Kendi vücud ağırlığını kullanarak yapacağın sporlar ; özellikle barfix biceps, triceps ve sırt kas grupları için dumbell'a altarnatiftir

1|0
    0|0
  • pet şişeler ile de belli bir yere kadar yaparsın ama dumbell en ideali

1|0
    0|0
  • Sıkılaşır diye biliyorum.

1|0
    0|0
  • su şişeleri (pet) ile netten bulacağın hareketleri yap

1|0
    0|0
  • şınav çekersin ama her yeri çalışmaz genede

1|0
    0|0
  • iki ele su şişesi ;)

1|0
    0|0
  • Pilates banti ya da onun yerine serum lastigi Ayrıca sinav dar sinav amuda kalkip omuz pres vs

1|0
    0|0
  • manyak mısın? sıkılaştırıp nabcan :D

1|0
    0|0
  • sinav cek en basidi ve etkilisi

1|0
    0|0
  • 2.5litre kola sisiesine su doldur onla calis

1|0
    0|0
  • Direnç lastikleri var onlar yeterli olur, oldukça ucuz.

1|0
    0|0
  • abdest al panpa yıkanınca çekip sıkılaşır :D

0|0
    1|0
  • mast. yap

0|0
    1|0
  • çalışarak

0|0
    0|0
  • Şınav etkili internette videolar var başlangıç olarak dizlerinin üzerinde çekersin. Su şişeleri de yardımcı olur.

1|0
    0|0
  • Allah dumbelini versin, bu ne diyorum ya, sonradan anladımmmm :) Biz beton dköüyoruz, onu kaldırıp indiriyoruz :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...