Parkur sporuna başlamak istiyorum , bunun için herhangi bir program felan var mı acaba?

Parkur sporuna başlamak istiyorum , bunun için herhangi bir program felan var mı acaba?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Usta internette araştırarak rahatlıkla bulabilirsin antreman filan ama sana tavsiyem türkiyede kursa filan gitme, boş para tuzağı
    Bence önce az biraz kas çalış, yoksa tabi. Yalnız kas derken föyle fittnes ın salon kasından bahsetmiyorum. Seni şişirmekten başka bir halta yaramaz fittnes, sahilde karıya kıza hava atmana yarar bir de.
    Neyse kiloluysan kesinlikle kilo vermlisin. Çok kas insanı çok yorar o yüzden zayıf ama yağ oranı az olmalısın.
    Atıyorum boyun 170 kilon 60 yağ oranın 18-19 filan olmalı.
    Kas çalışma dediğim street workout yap, parkour için az biraz güç şart. Street workour videolarından hareketler öğrenip, programlar bulup belediyenin parkında yapabilirsin, tek ihtiyacın bir bar çubuğu..
    Ardından free-running ile başla derim. Biraz cesaretin varsa free-running yaptıkça kendi kendine yeni şeyler öğreniyosun zaten. Tabi parkour da işin artislik kısmı da var free running direk assasins creed hesabı dağı taşı yararak geçme üzerine kurulu. Artislik kısmını uygulamak için bacak kası şart.
    bir de şu sorun var free running yaparken dışardan ergen gibi gözüküyosun oraya buraya tırmanıosun filan, teyzeler çıkıp bakıyo :D Ama aldırma boşver :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...