Sabah sabah sınandığınızı hissettiğiniz olay oldu mu?

gözlerinin altı mor bir teyzeyle sabrımın limitini zorlayan konuşmalara giriştik.hala karşımda.geldi hemen dibime oturdu önce.ben:

Canım az şöyle geçer misiniz?(ki dibimdeyken yüzüme bakması katlanılmaz.)

O:ben oturuyorum.(bir taraftan da simit yiyor)

Ben:(homurdanarak)anca gviş getiriyosun.öyf!

O:oturuyorum ben.

Ben:tamam

O:çok sorunlarım var da benim.

Ben:olur.

O:ilaç kullanıyorum.

Ben:mor mor gözünün altı yaa

O:oturuyorum ben.

...

Ama hala kalbim kötü kötü atıyor.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• istanbul trafiği:)+aksi uyanan hatunla uğraşmak.

senin olaya gelince,olur böyle şeyler yaşlıları idare etmek lazım.biz de yaşlanacağız ve yalnızlık oluyor onlarda o yüzden öyle dertleşmek istiyorlar.bazıları çekilmiyor ama idare etmek lazım.bazıları çok sevimli oluyor hehe kızamıyorsun bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• _eris_ bacı: bu ne abi sende bizi mi sınıyorsun

1|1
    0|0
  • Sen de o yaşlara geleceksin güzelim

biraz toleranslı ol.

0|0
    0|0
  • bu olayda ne var ki? belli kafasi karisik teyzenin

0|0
    0|0
  • Bir kaç dakika önceki banka kuyruğu var...Sabrımın sınandığını düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evettt ben bu sabah sınandımm :) kirada oturuyorz habersizce evimz satlığa çıkartılmış sabahın 9 unda iki tane adam eve bakmya gelmişler gece zaten geç uyumuşum... ısrarla zil çalıyor birinin kapıyı açmasnı bekledm evde kimseler yok kalktım dürbünden bi baktm hiç görmedğim iki adam eve bakcaz dediler ben de nye dedim evi alcaz falan haberimz yok böyle bşeyden dedim şimdi oldu işte dedi ben tabi sinrlendim :) kusura bkmayın dedim şuanda bu evde biz oturuyoruzz giremezsiniz dedim .. sadece bakıp çıkcaz dedi mahremiyet dye bier şey var kusura bkmayın dedim yolladım adamları :) aşağıda da korkaak ev sahibi bekliyormuş :) babamı aramış kızın böyle yaptı falan babam da aradı beni tebrik etti moralm yerne geldi :))

0|0
    0|0
  • her sabah evin yanında ki inşaat alanı ile sınanıyorum yeterinde

0|0
    0|0
  • sinirlenecek yer aramak :(

0|0
    0|0
  • yazık ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...