Sizce bugün basketbol maçında Türkiye'nin şansı ne kadar?

Sizce basketbol macinda turkiyenin şansı ne kadar? Yorumlarinizi aliyim

0|0
2|31

En İyi Erkek Görüşü

• iyi bir basketbol seyircisiyimdir şuana kadar izlediğim kadarıyla bu oyunla oynarsak kaybederiz bize etkili bir ruh hali lazım çok kötü oynuyoruz abd maçı dışında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Dengi bir takım
    Yenemezse bile 16 da olmak iyidir
    Zaten gruplarda cok kötüydük bence

Yense bile cıkacak takım rahat eler bizi
    bu sene kötüyüz

0|0
    0|0
  • Mac ortada toplari ömer asik a indirirsek kazaniriz

0|0
    0|0
  • bence çok şansımız var gibi litvanya ekoldür dikkat etmeliyiz ama litvanya kadrosu çok sağlam kadro değil eksikleri olan litvanyayı yenmeliyiz..

0|0
    0|0
  • Litvanya Basketbolun ekolü zorlu bir rakip ama, Türkiyenin maçı alacağını düşünüyorum. ya da öyle istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Üçlük yüzdemiz %40'ın üstünde olursa bence rahat denilemese de kazanırız.. Ama altında olursa gene iş son çeyreğe bakar.. Ömer Aşık'ın olması fark yaratacak tabi... Litvanya , Yeni Zelanda'yı eler yarı final de de Litvanya'yı ele şansmıız %40'tır...

0|0
    0|0
  • Sana Milli piyango çikma oranı kadar düşük

0|0
    0|0
  • Pota altında Baynes'i, Ingles'i durdurmalıyız onların 4-5 numaralarda rotasyonu çok geniş o yüzden Oğuz ve Furkan'ın biraz extra oynamaları gerek

0|0
    0|0
    • Ben oguzun iyi bir pivot oldugumu dusunmuyorum. Surekli hatali yürüme yapiyor. Omer kesinlikle daha iyi

• Evet son macta sutlari çok iyiydi ama oguz iyo degil bana göre. Dominik macinda bir omerin savunmasi birde oguzun savunmasi goz onunde olursa aslinda çokta iyi bir oyuncu değil

• O şekilde tek maçlık ve 1 e 1 kıyaslama üzerinden değerlendirme yapacaksak diğerlerini kaldır çöpe at o zaman

• İnşaallah bir yarı final görürüz.

0|0
    0|0
  • oha l*n fotodaki sen misin?
    benim de yapmam lazım çok kıskandım sizi :D

0|0
    0|0
  • türkiyenin şansı şu an % 60 gözüküyor :) biraz sert savunma ve setleri iyi yaparsak yarı finali görüceğiz ve 3. bile oluruz :)

0|0
    0|0
  • %100

0|0
    0|0
  • Yarı yarıya. maça iyi konsantre olan kazanır. güçler denk.

0|0
    0|0
  • 12 DEV ADAM istikrarlı savunma herşeyi halleder ;)

0|0
    0|0
  • %51.

0|0
    0|0
  • 2006 yılındaki maçı göz önünde bulundurursak %60-70 civarında kazanırız gibi. Sonuç olarak bu yıl hariç son 10 yıldır en derbi maçlarımız litvanya ile oynanmıştır.

0|0
    0|0
  • litavnayaida eleriz..

yarı finalde gotururler bizi

0|0
    0|0
  • Ölmek var yenilmek yok

0|0
    0|0
  • Yarin degil mi mac?

0|0
    0|0
  • 65-64 yeneriz

0|0
    0|0
  • bence yarıfinmal görecez

0|0
    0|0
  • Ccok afedersin dünkü maçtaki yavsak oglyçu yavsak hakemler olmazsa mac bizim

0|0
    0|0
  • bizde emir gibi. adam. oldukdan sonraa gerissi kolay simdi litvanya dusunsun

0|0
    0|0
  • %70 alırız gibi ama finlandiya maçı gibi olmasında kalpten giderim bu sefer :D

0|0
    0|0
  • AFEDERSİNİZ AMA KANGURULARI HOPLATACAZ :D

0|0
    0|0
  • En fazla 2, turu geçer nerde o eski 12 dev adam

0|0
    0|0
  • Yendik be kanka :D Bekle bizi Litvanya geliyoruz!

0|0
    0|0
  • 60...

0|0
    0|0
  • Sahaya gömücez onları

0|0
    0|0
  • kimle yapıyo

0|0
    0|0
  • Yarı finali görceğiz bence