Beyaz Leblebi Hakkında Bilgi?

Arkadaşlar spor yapıyorum antrenman gunlerinde oldukça zorlanıyorum bu sabah kahvaltı mı yaptım günde 2 dilim tam buğday ekmeği 7:30 da kahvaltı yaptım 11 de elmanın ustune tarçın dokup yedim 12 de de 1 paket yaklaşık 2 2.5 çay bardağı beyaz leblebi yedim fakat mide hala aç gibi hissediyorum halbuki kalorisi yüksek besin leblebi kilo aldırır diye 1 poşet yedim az önce ben tezatı anlamadım öğle yemeği olarakta mercimek yicem kas hacmi olarak kilo almaya çalışıyorum uygun beslenme programı yapan varsa onerebilir mi?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Bol bol süt ic büyürsün :D

0|0
    0|0
    • Ah be keardişim sutle olsa sut tankını patlatırdım :)

• Ozur dilerim

• Aferin :)

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeş madem araştırıyosun böyle pro. yu kilon başına 1,2 alarak başla cab. da kilon başına 2,7 ile başla bırak leblebiyi falan madem alıcaksın badem al yulaf al yumurtalarını yulaflı omlet yap işin içinden çıkamazsan özel at yardımcı oluruz

0|0
    0|0
    • Çıkamıyorum usta harbiden kuruyemiş sürekli tuketmiyorum zatende aldığım zamanlarda beyaz leblebi tuketiyorum fındık badem gittiğim yerlerde tuketiyorum tuzlu spor bu yoksa oldukça :D

• iyide zaten kemik torbası gibisin, hala diyet şeklinde elma melma diyosun, kardeş sabah kalkıcan gidicen alıcan sıcak ekmeğini fırından, tam taglı beyaz beynirin zeytinin recelin adam gibi bir kahvaltı yapıcan doyucan, böyle boş boş elmaydı tarcındı ne uğraşyonuz böyle işlerle yaa :)

0|0
    0|0
  • Süt iç günde 3 bardak tok tutar

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Çorumluyum, leblebimi lazımdı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...