Sadece Cardiyo ile Karın Kasları Çıkarmı?

Ben yaklasık 5-6 aydır fitnessla uğraşıyorum ama 1. hedefim olan six pack (karın kasları) çıkaramadım 3 ay tatilinde de ramazan ayı nedeniyle biraz ara vermek zorunda kaldım şu an tekrardan devam ediyorum düzenli olarak. Antreman ilk Cardiyo Ağırlıklı yapıyorum sonra ağırlık çalışıyorum biraz kas kaybı olmaması için sizce yeterlimi karın kası için? Önerilerinizi bekliyorum.

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Genetigin cok onemi var byrda hemen de çıkabilir aylarca calisma sonundada cikabilir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• kilo boy yazmamışsın yağ oranın az ise ağırlıklı mekik koy karın hareketlerine

0|0
    0|0
    • boy 1.88 kilo 75 civarı

• ilk ağırlık antrenmanına gir sonra kardio yap karın yap! cab. olarak tam beslenmiyorsan yeteri kadar cab. almıyorsan zaten bütün depoyu kardioda yiyosun sonra ağırlıkta güçsüz düşüyorsundur ve por. yani kastan yiyosun kardioda nabızı kontrol altında tut kas kütleni artır midede dediğim gibi bir gün ağırlıksız yapıyosan bir gün ağırlıklı yap bele !!! ama sakatlanma haftada 3 defa mide çalış mideler arasıda dinlenme koy oda bir adele hergün çalıştırmak çıkıcak anlamına gelmez sabırlı çalışmaya devam başarılar kardeş.

• sağolasın kardesim

• Kas oranin yeterli ise gorunur

0|0
    0|0
Yükleniyor...