Vücut Geliştirirken Nasıl Bir Yol İzlenir?

Arkadaşlar en önemlisi kondüsyonum yok yani ciğerlerim kapalı çabuk yorulup nefes nefese kalıyorum. 23 Yaşındayım hem güzel bir fiziğe sahip olmak için hemde vücudumun dinç olması için spora başlamak istiyorum. Nasıl bir yol izleyim nelere dikkat edeyim, nasıl bir beslenme planı uygulamalıyım? En önemlisi bunu ilaç kullanarak değil doğal yollarla ugulamak istiyorum çünkü şişme bir vücut istemiyorum kollarım gelişsin göğüsüm gelişsin şekli düzgün fit bir vücut istiyorum öyle kas yığını olmak istemiyorum.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Gazli icecekler meyve sulari. Beyaz ekmek tuz seker tatli alkol. Bunlari azalt yumurta peynir yogurt yulaf ezmesi proten tozu agirlikli beslen super set yap. Antremanda terini sogutma muhabbete dalma haftada en az 3 gun git ac kalma surekli ye ama az az ye sporu arkadaslarina tercih edicek kivama geldiginde oturur bu is. Bende oyle oldu en azindan

0|0
    0|0
    • Anladım, peki bu işi evde kendi imkanlarımızla yapamazmıyız? birde ilk başta vücudu nasıl alıştırmak lazım söylediğim gibi kondisyon yok direk temel hareketlere mi başlamak lazım yoksa kondüsyon mu açmak lazım

• Yaparsin ama vucudunu taniman cok zor. 3-6 ay salona git temel hareketleri ogren ama dogru ogren yanlis yaparsan baska kas gruplarin calisir bosaenerji harcarsin. Ondan sonra p90x programi uygula. Kendi vucud agirligini kullanarak ta devam edersin. Ben sporu biraktim resimdeki halimi koruyorum 2 aydir

• Tam istediğim vücut sendeki vücut fazla abartısız ve fit. Teşekkür ederim önerileri değerlendireceğim.

Yükleniyor...