Kick boks zayiflatir mi ve şişman birisi kick boks yapabilir mi?

Kick boks zayiflatir mi ve şişman birisi kick boks yapabilir mi? Ne kadar kilo verilebilir

Güncellemeler:
En fazla kaç kilo verilebilir?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kick Box yaptım ben ilk ay esnersin 2. ay erkek olsan daha cok erirdin cünkü kızlara vurmazlar :D erkekler 2 . ayda fena dayak yemeye başlarlar o yüzden erirler antrenmanlar cok sert ve acı veriyor terden zaten kalori yakıyorsun felaket oluyor ve kasa dönüşüyor :)

0|0
    0|0
    • ya ben istiyorum ama zaten küçücük bişeyim dahada küçülür yok olurum acıdan :D

Erkekler Ne Diyor 6

• gönlü olan herkes yapabilir fena ter atarsın bir saate 2-3 kilo su atarsın ki insan vucudunun yuzde yetmişi sudur... ama zayıflamak için diet sart diet olmazsa olmaz... özelıkle antreman baslangıcında kosup metobilzmanı acıp hızlandırmak hedefnn olsun kardiyo ve karın hareketleri senin için omazsa olmaz...

0|0
    0|0
  • kick box iyi zayıflatır vede iyi terletir. normal spor yaparken harcadıgın enerjiden daha fazla kalori güç harcıyorsun

0|0
    0|0
  • spor saglıklı yaşam ıcın en ıyısıdır, kıck box ı düzenlı yaparsan tabıkı zayıflarsın

0|0
    0|0
    • Peki sadece zayıflamak ve sıkılaşmak istiyosak yani kas yapmak istemiyosak da yapabilir miyiz boksu

• neden yapmasin ilerleyen zamanlarda pratiklestirir ama zayiflamaktan cokda kas yapar

0|0
    0|0
  • her spor vucudu fitt tutar ama ağır sikletse sana kilolu gelebilir ama oda kendine göre çeviktir

0|0
    0|0
  • 80 kilo gelen arkadaş 3 ayda 66 oldu bizim salonda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne ise yariyo hala anlamis degilim o spor

0|0
    0|0
  • zayıflatmaktan çok kasa dönüştürür.

0|0
    0|0
  • Evet önce kilo verir sonra sıkılaşır bayanlarda kas yapmak zor hormonumuz uygun değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...