Bir kız beni dolandırdı yardım eder misiniz?

Eski işyerimdeki kız arkadaşım (sevgilim değil yanlış anlaşılmasın) bana kredi kartıma ihtiyacı olduğunu söyledi. Diş hekimine gidecekmiş tel için.. 750 TL limitim var 3 takside böldüreyim dedi. Ben de kartın limitini artıracaktım. Bankada olumlu ödeme performansı gözüksün diye verdim kartı. Güvenilir bir kızdı. 2 gün sonra internet şubesinden baktığımda Blackberry Curve telefon aldığını aynı zamanda Tergan Deri diye bir yerden alışveriş yaptığını gördüm. Kan beynime sıçradı...10 takside böldürmüş ve 74 küsür taksit tutarı var. Ben de öğrenciyim. Çok para değil ama ödeyemedim yine de... Hiç ödemeyeceğim demedi hep ödeyeceğini söyledi.. Fakat bugüne kadar 750 TL'nin 200'ünü alabildim. Normalde taksit tutarları bitti. 11 aya yakın bir zaman oldu. Kıza da ulaşamıyorum şimdi. Üstüne ödeyeceğine dair söz aldım güvendim ben de borca girdim. Polis tanıdıklara sordum kızın harcadığını kanıtlayamazsın dediler...

Şu an öğrenci hâlimle 2000 TL'ye yakın borcum var. Üniversitemin ilk senesi zehir oldu. Yardımınıza ihtiyacım var ne yapabilirim... :/

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• birinin sana yardım etmesi mümkün değil,bunu bir tecrübe olarak kabul et.bundan sonra insanlara gözün kapalı güvenmezsin.çalış borcunu kapatmaya çalış ve ne olursa olsun ailene söyle.evet,kızacaklar ama sana yardım da edeceklerdir.bu konudaki tercihini de şöyle yapacaksın ya sigortasız bir iş bulmayı başaracaksın ya da yeşil pasaporttan vazgeçip sigortalı bir işe gireceksin.ikisininde kendine göre avantajları var.en önemli şey şuan bu borçlarından kurtulmak,bankalarla konuş taksitlendirme yaptır,ailene mutlaka haber ve bir iş bul...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bundan sonra her ınsan guvenılmıcegını ıyı anlamısınızdır umarım . Gıden para olsun sıkmayın canınızı ama bıdahakıne de dıkkatlı olun kıme 2 defa guvenecegınıze. Haram para zaten ondan cıkar fazlasıyla uzulmeye degmez ..

0|0
    0|0
  • Bu durumlarda sözleşme kaçınılmazdır.Babanızın oğlu olsa bile.Geçmiş olsun.İnsafı yerine gelir umarım.

0|0
    0|0
  • Bu devirde millet bı dal sigara vermiyor.

Ne kaa akliselimsin.

0|1
    0|2
  • İnsanlık yap karşılığına bak.Boşuna demiyorum;

Kötü biri olmam için iyi sebeplerim var diye

0|0
    0|0
  • hep sonradan hep sonradan düşer aklıma vazo =/

0|0
    0|0
  • bulmuş senin gibi safı bu zamanda kim kime borç verio :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• :D aferüüünn sen bu iyi niyetle çok ezilirsin :))

0|0
    0|2
    • iyimi ? ne iyisi kardeşim aç gözünü biraz bu devirde babana bile güvenmeyeceksin bırak elin kızını bana faydası olmayan kilise papazını...

• Saf saf hareketler.

1|0
    0|2
    • öneri istiyorum nasihat değil...

• kariyer.net ten 30 dan fazla yere başvuru yaptım aramadıar... gerçi sigortalı çalışmam yasak yeşil pasaportum var. ama yine de bu riske girdim borcu kapatmak için...

• Fast food şirketlerine başvurdun mu?

• bence affiliate marketing başlamak için tavsiye, bazı ekstra para kazanabilirsiniz. Eğer herkesin başarısı değil ama deneyebilirsiniz. Belki de size yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Öğrenci halinle niye veriyorsun ki kredi kartını. Göze alamayacağın risklere girmemelisin. Neyse olan olmuş. Bence arkaba veya tanıdıklarından sana mezun olana kadar borç verebilecek birini bul. Mezun olduktan sonra maaşınla ödersin.

0|0
    0|0
  • ah be dostum. bi iş bul çalış o kız ödemez...

0|1
    0|0
    • Sigortasız hiç bir yer almıyor Edirne de okuyorum. Sigortalı da ben çalışamam yeşil pasaportum var. onu kaybediyorum...

• kafasın ha az değilsin sen de :)

• Bı bardak soğuk su iç

0|0
    0|0
  • KARDEŞ MAHKEMEYE VER

0|0
    0|0
  • hey allahım geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Hangi sehirdesin? Hangi bolum okuyorsun?

0|0
    0|0
    • Trakya üniversitesi uluslararası ilişkilr... edirnedeyim.

• yok okul edirnede. şu an istanbuldayım... eylülün sonuna kadar buradayım...

• Hislerini iyi anliyorum. Olan olmus.dets cikarmak lazim.kotu tecrube olmus.

• kızın numarası yokmu eski numarası filan. adı soyadı ve şehir ismi vererek numarasına ulaşmaya çalış operatörlerden. eski numarasını sorgulatıp kimlik bilgisine ulaşmaya çalış. yada yeni face aç ordan ekle, ulaşmaya çalış.

0|1
    0|0
    • var numarası. o bakıma problem yok da fiziki olarak ulaşamıyorum.. işyeri çok uzak. ben de edirnede okuyorum artık. h�l� ödeyecem diyor. tehdit eden biri değilim ama tehdit de ettim o da olmadı. yatıracam diyor. 5 temmuza kadar hepsini yatırması için vakit verdim sen düşün yoksa dedim. ama blöf yaptım açıkçası bişi de yapamam...

• sıkıyorsa atsın daha.. hiç bir şey yapamayacak artık. Eğer yine yaparsa rezil ederim işyerine gidip ortalığı birbirine katarım. günlerce aç yattım Edirne de onun yüzünden...

• Adam HitMan çıktı. =|

Adres numara falan istiyor.

Yükleniyor...