Hiç hayat hikayenizi yazmayı düşündünüz mü?

çok zorlu bir hayatım var yaklaşık 4 yıldırda kendim yaşıyorum anne babam ben 1 buçuk yaşındayken ayrılmışlar sonradan her ikisi evlenip kendi hayatlarına baktılar annem kendi zevkine düşkün bir insan ben onun bişi ifade etmiyorum babam olacak adı insansa tam bir adı insan yediğimi içtiğimi bile yüzüme vurmuş olan insan 15 gün hasta yattığımda ne o nede karısı 1 bardak su vermemiş olan insanlar bu hayatımı birileriyle paylaştıkça rahatlıyorum sizce bu hayat hikayemi yazıp 70 milyona paylaşsammı?en çok yapmak istediğim olaysa bana 3 kuruş parayı esirgeyip gdip dostunla yiyen vede çevredeki insanlara benim için her türlü masrafını ben karşılıyorum ben okutuyorum diye söylenen o babamın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak

-bu konuda lütfen düşüncelerinizi yazınız

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Yazmak istersen yaz tabi ki. Ancak bundan önce kendine bir hayat kurman gerek bence. Kaç yaşındasın? İşin gücün var mı?

0|0
    0|0
    • 4 yıldır kendı hayatım var 4 yıldır babamla gorusmuyordum bana yaptıkları yuzune 2 ay once yavasdan konusmaya basladık ufak bır tartısma oldu benım onun evınde yedıgım ıctıklerımı yuzume vurdu ne onceden nede 4 yıl once bana hıc bır yardımı olmamıstı ben o zamanlarda kendı paramı kendım kazanıp ınternetımı kendım oderdım ustume basıma kendım alırdm doktora gıdeceksem kendı paramla gıderdım zaten bana vermezdıde bugune kadar bı kere benımle oturmus konusmuslugu bıle yok ben bunların hepsını...

• ...bı kenera atmıstım tekrardan onun evınde yedıgımı ıctıgımı soyleyınce salterlerım attı artık onun nası bı ınsan oldugunu herkesın bılmesını ıstıyorum

• Kardeşim benim de çok sorunlu bir babam var. Ancak tek yapman gereken madem kendi hayatın var her şeyin üstüne bir çizgi çekip sevdiğin biriyle izdivacını gerçekleştirip, kendine yeni bir mutlu yuva kurmak. Kitabını yaşlanınca yazarsın.

Kızlar Ne Diyor 5

• k. bakma ama ailene cok sinirlendim ikiside şerefsizmiş

seni yaparken zevk aldılar

yapmasalarmıs

almasalarmıs

sen mi zorladın

hayır

çok sinirilendim

kim okutucaktı baska puufffss

0|0
    0|0
  • acılarla kıvranıyorken değil, onlar gibi bir anne baba olmamayı başardığında yazmalısın bunu...

0|0
    0|0
  • otur şimdiden basla yazmaya bi gun gelir elindekiler roman oluverir

0|0
    0|0
  • Ben etik bulmuyorum.

Yınede senın bıleceğın iş.

0|0
    0|0
  • benim de hayatım çok zorluklarla geçti ve hala da devam ediyor. üniversitedeki hocalarımdan tut da bütün dostlarım hayatımı yazmam gerektiğini söyleyip durdular. ama öyle bir yeteneğim var mı bilmiyorum. denemedim bile. yazabiliyorsan yazmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Babana ve annene nafaka davası açabilirsen şayet okuyosan... fitil fitil burunlarından getiredebilirsiin.. senin yasadıgın herşeyin birerbir aynısını üniversite de bir arkadaşım da yaşadı psikoloji yerlerde... yerinde olsam hem onları milyonlara rezil eder.. hemde dediğim gibi dava açardım bu hakkın var çünki...

0|0
    0|0
    • nafakaya falan gerek yok ama onları rezıl etmek ıstıyorum

• rezil etmek istiyosan birebir görüşüp ya ses kaydı yada video kamera gibi bişeler yap..ki inkar etmesinler.. bu arada nafaka neden istemiyosun maddi durumun nedir?

• Yazmak istiyorsan otur yaz. Benim hayatımda yazılacak çok fazla şey yok. Hatta belki bir kitap bile yazabilirsin dostum. Neden olmasın?

0|0
    0|0
  • hayır düşünmedim hayatım bana özel sırlarım da,acısıyla tatlısıyla...

0|0
    0|0
Yükleniyor...