Moda diye inanmayanlardan mısınız?

Bir yaratıcının varlığını inkar etmek? hangi bilimin sonuna gelinmişte yaratıcının yokluğu ispatlanmış? Oysa ki inandıkları bilimin temel yasalarına ters bu durum!

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yaz ateizm moda. Sonbahara doğru agnostizmin popüler olacağını tahmin ediyorum. Paganizm artık o kadar moda değil, pastafaryanizm daha önde.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnanmak hangi dinin hangi moda inanç olursa olsa birşeye mutlaka inanılır yaratıcının yokluğunu hiç bir bilim inandıkları düşünce din ispatlamaz ispatlayamaz ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hidayet allahtandır. imanın modası olmaz.

0|0
    0|0
  • inanmıyorum demiyorum ama varlığı da ispatlanmış değil. Ben sana evren sonsuzdur dediğimde, ışıktan hızlı takyonlar vardır dediğimde, dünya gibi yaşam olan sayısız gezen vardır dediğimde bunları inkar etmiyorsan dediğine saygı duyarım.

0|0
    0|0
    • Ölümden sonrası için bir teoriniz var mı peki?

• Tembellik konusunda bende katılıyorum size neyse yinede bu kadarınada şükür fikirlerinizi az çok okumak güzeldi. Saygılar.

• Saygılar. Benim fikrim hiç bir şeyin kesin olmadığı. Her şey olabilir her şey mümkün. Fikirlerimi duyunca işi hakarete dökmeyen sayılı insandan birisin. Teşekkür ederim.

• aynen imanın modası olmaz cevaplayan arkadaşa katılıyorum

0|0
    0|0
    • Hayda anlamazlar günü mü ilan edildi bugün :) Biraz dikkatle okumanızı tavsiye ediyorum sayın abim :)

• Ol dedi oldu adlı kitabı tavsiye ediyorum bu konuda ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...