Ne kadar sıklıkla alkol alırsınız, tercihiniz ne olur?

ne kadar sıklıkla alkol alırsınız gündüzleri içermisiniz.alkol tercihiniz varmı.şu ana kadar içtiğiniz en etkili alkol nedir.hiç absinthe içtiniz mi.alkol alırken bi sınırınız varmı.vs vs

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• belli bir araligi yok aslinda. her gun aldigim da oluyor, 1 ay almadigim da oluyor... tercihim vodkadan yana. bir de bira candir hani cok agir bir icki icmek istemedigim zamanlarda. gunduzleri ictigim de oluyor. ne yalan soyleyim :) en etkili alkol viski idi. cok ilginc seyler denemedim. absinthe icmeye cesaret edemedim. hem de yurtdisindaydim. orjinal icecektik. ben almadim. bazen alsam ne olurdu diye dusunuyorum ama van gogh amca gibi kulagimdan olmaktansa merak etmeyi tercih ediyorum :) alkol alirken de ne amacla ictigime bagli sinirim. 1 bira da icebilirim, bi tane 35lik vodka da bitirebilirim...

0|0
    0|0
    • van gogh amcanın resimleri çok güzel yalnız absinthle ilgili olanlar

Kızlar Ne Diyor 4

• absinthe bu sene denicem her turlu ickiye varimm şu ana kdr en etkilisini bilmiormya coctail idi abi neydi o yaa cok pis olmustu ama ertesi gun ondan sonra hic okdr sarhos olamadim

0|0
    0|0
    • Halen denemedin ve yaşadığını iddia ediyosun. Öl bence -_-

• Kullanmıyorum, kullanmamda.

2|0
    0|0
  • biz Muslumanlar kullanmiyoruz bizde haram ya ondan

1|0
    1|0
  • henüz kullanmadım kullanmamda sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kullanmıyorum .

1|0
    0|0
  • Haftada 2-3 defa alırım. Genellikle tercihim Viski olur.

0|0
    0|0
  • Haftada 1 kez genelde. absinthe içecektim 170 tl dediler :D genelde votka veya içiyorum

0|0
    0|0
    • kardeş bedava olsa yine içme derim ben

• tadı nasıl kaca aldın ve alkol oranı kactı ? Benim baktıgım %68di

• tadı zehir gibi.bundan yaklaşık 5-6 sene önce içmiştim fiyatını hatırlamıyorum o yüzden.alkol oranı %70 di.ukraynada arkadaşım okuyo o getirmişti.

Yükleniyor...