Sokaklarda gördüğünüz kızların giyim tarzını nasıl buluyorsunuz? Sizce giyinmeyi biliyorlar mı?

sokaklar da gördüğünüz kızların giyim tarzını nasıl buluyorsunuz..Sizce giyinmeyi biliyorlar mı ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Kimisi biliyor kimisi bilmiyor. Bedenine oturanı giymeli herkes. Mini etek giyilecekse bacağı güzel olan giysin. İtici duruyor. Kimi erkekte düşük bel pantolonda aynı şekilde. Usturuplu giyinilmeli velhasıl.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bildiğim,istediğim herşeyi giyiyorum,kimseyi düşünmüyor ve ilgilenmiyorum o zatı fikirleriyle.

0|0
    0|0
  • abi kezban gibi cogu ya-_- biriside kalkipdemiyorki aga bu nedir birazcik modayi takip etseler bari

0|0
    0|0
  • renk bütünü oluşturan kombinasyonları sevmiyorum ki bu çoğunlukta.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bilen var bilmeyen var

1|0
    0|0
  • git gide güzel giyiniyorlar bu bir gerçek. Yaşadıkları bölgeye bağlı kırsal yer orta kesim ve lux yerlerde aynı değil. Esenler ile bebek bir mi değil esenler pantolon giyer bebek tayt mini :)

0|0
    0|0
  • eskiye nazaran evet bu noktada kendilerini bir hayli geliştirdiler birde teşhir ve kıvamında dekolte kavramını karıştırmasalar daha iyi olacak...

0|0
    0|0
  • begendıklerımden yola cıkarsam cok guel gıyınıyoarlar da dıgerlerıde ıdare eder ya sonucta kımse kımseye bırsey begendırmek zorunda degıl...

0|0
    0|0
  • bazı kızlar çok güzel giyiniyorlar valla, sürekli bakasım geliyor bazen (abaza biçimde değil)

0|0
    0|0
  • 3 5 yıl öncesinden daha iyi giyiniyolar ve sürekli iyiye gidiyo bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...