Spora gidip kilo alabilir miyim alan var mı?

spora gidip kilo alabilir miyim alan var mı

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenmene felan dikkat edersen kilonu kas olarak alırsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kimin §işmanlığından kimide zayıflığından dert yanıyor ne yapacağız?
    doğru beslenip az yemek yiyeceğiz
    Doğru beslenmekte doğal şeyleri tüketmekten hazır yiyecekleri terketmekten geçer az ekmek yemekten geçer
    Bence sen bunlara dikkat et
    Başka bir şey için spora git zamanını başka bir spora harca

1|0
    0|0
  • elbette alabilirsin. oradaki uzmanların verdiği diyete uyarak hem sıkı hemde düzgün ve kalıcı bir fiziğe sahip olabilirsin. kontrollu kilo almanın en etkili yoludur bu zaten.

0|0
    0|0
  • kas yağa oranla 2 kat agirliga sahiptir neredeyse mevcut yağ miktarini azaltir kas miktarini artirirsan daha ince bir gorunumle cok daha agir gelebilirsin agir gelmekse maksat :D fakat bayanlarda kas yapimi erkekler gibi hizli olmaz hormonlarinizdan kaynaklidir protein agirlikli beslenip kas kütlesi olusturan egzersizler yaparsan istedigini olursun nerenin hangi oranda ölcuye sahip olacagini bile kendin belirlersin spor yaparak

0|0
    0|0
    • bıraz iri gözükmek istiyorum D:

• ben başladım bakalım ama millete bakıyom sanki bana burada ne işin var der gibi ayrıca karbonhidrad tozu kullan dedi spora gelmeden müthiş kilo alırsın ve enerjik olursun dediler

0|0
    0|0
    • Protein tozu o kardesim ama onun fazla kullanimida böbrekte ve kara cigerde yaglanma yapar fazlalik olanlari terle atman gerekir sporcular bile protein tozunu kullaniktan snra hemen atmaya bakarlar ter yolu ile

• dogal olarak almak varken ne gerek kardesim tozuna :) karbonhidrat icin bol bol patates yemen yeterli zaten kilo alirsin en bol karbonhidrat onda var :)

• @cinos adı üstünde takviye herzaman patates yenmiyo işte

• ala bilirsin sana canlı örnek ben 55 kiloya kadar dusmustum bir ara tam tamina 23 sene cektim zayıflık illetini 180 boy var kilo 55 dusun... Simdiki kilom 73 ve sinırım 75 80 falan duzenli öğünlu yemek ve düzenli sporla gayet cok guzel kilo alabiliyorsun... A unutmadan sigara kullaniyorsan onu hemen bırak :)

0|0
    0|0
    • kullanmıyorum, tesekkurler:)

• yok ıste duzenlı beslenmıyorum evde alamıyorum yanı hatta 2 kıloda vermısım acıksamda yıyemıyorumm

• İste bende senin gibiydim Ac olsam bile yiyemiyordum ama zorlamaya basladim beyne aynen sunu söyledim "sen acsin yemek yemelisin zorda olsa yemelisin " ve mide egzersizleri var onlari yaparak sindirimi hizlandirir ve AC olduğunu hissedersin... Bu arada sakin ama sakin aciktigin zaman aparat şeyler yeme çikolata bisküvi gibi onlar senin dengesiz beslenmene neden olur

• VG yap, bir dostum ilk başladığında 48 kiloydu.

3. Ayında: 51 kg oldu.

5. Ayında: 54 kg oldu.

7 Ayında: 58 kg oldu.

Şu an 10 ay oldu ve 63 kg :) ama güçlü değil :)

0|0
    0|0
  • Gitmeden de alırsın. Karbonhidrata ağırlık ver ve az hareket et. Sigara içiyorsan bırak ki en etkili yöntem de odur.

0|0
    0|0
    • ıcmıyorum ama mıdem bısey almıyor yıyemıyorum kılo vermeye basladım

• Fitness kiloda aldırır kiloda verdirir. Ben 7 kilo falan almıştım.

0|0
    0|0
  • Verilen yemek programını kullanır ve düzeni bir şekilde uygularsan alırsın

0|0
    0|0
  • istersen alırsın istersen verirsin bu birazda senin yemene bağlı

0|0
    0|0
  • kas kütlesi olarakmı kilo almak istiyorsun

0|0
    0|0
  • Ben spora başladığımda 16 yaşındaydım 53 kiloydum şu an 19 yaşındayım 76 kiloyum

0|0
    0|0
  • ben hiç kilo alamıyom :p

0|0
    0|0
  • varmış

0|0
    0|0
  • tabi kide alırsın nasıl soru bu?

0|0
    0|0
  • alırsın