5 senedir sevdiği erkek için mücadele eden kadın

5 senedir seni seviyorum diye yapmadığı kalmayan ve boşanma davasının hemen ardından sevdiği adama aramızda aşk yok deyip onu soğan çevirip terk eden tabii bu beş senede dünyalığını yapan kadına ne denir

Güncellemeler:
Hayir evli olan bendim.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• ben neden böyle olamıyorum ya bende böyle vicdansız,umarsız olabilirdim ve ozaman sevilir değer görür ardımdan böyle adamları süründürürdüm...ah kalbim ahh sen yokmusun acı çeksende sen sen olmaktan vazgeçmiyosun bak neler var şu koca dünyada ne insanlar var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sana iyi olmuş beş yıl boyunca eşini aldattın ve burada haklı gibi konuşuyorsun.Bırakıp giden kadında iyi yapmış hakediyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Ayni mantiktaki bir kadin daha

• Arkadaşım sevgiye sözüm yok.Ama önce eşini bırakacaktın ben başkasını seviyorum diyecektin.evde eşin beklerken bunları yapman yanlış.

• hırslı kadın denir hırslarına yenilen kadın denir

bi zaman sonra ona

pisman kadın denir

0|0
    0|0
  • Olayı anlayamadım. Başkasıyla evliydi sanırım.5 yıldır birlikteydiniz.Ondan boşanınca seninle evlenmesini beklerken terk mi etti?

0|0
    0|0
    • Karaktersiz derim.Hem senin yuvanın yıkılmasına neden olmuş hem de bırakıp gitmiş.Maddi boyutu cabası.Ama sende de hata var.5 yıllık bir ilişki tek kişiyle yürümez sonuçta.

• Haklisin bu konuda karaktersiz yerine daha agir bir sey soylemek daha duzgun olur

• eşini aldatana karaktersiz deniyor bence

• o senin özgür olabilme ihtimalini sevmiş.:)

0|1
    0|0
  • Sen önce kendine isim bul.

Kadın fena kandırmış seni Allahın sopası yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yuva yıkanın yuvası olmaz derler be hacı senın kı öyle olmus hatalar ınsanı olgunlastırır.ders cıkarman gerek.bence dua et bence belkıde bsaına baska musubetler gelecektı bılemezsın?

0|0
    0|0
  • neden gizli yanıt kabul etmiyosun.. ağır eleştirilerdenmi korkuyosun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...