Böyle biri gelse yanınıza sıkılır mısınız?

biri var. nasıl desem bilmiyorum. sade ve garip bir muhabbetimiz var. yanına gitmek istiyorum. ama ben pek konuşmam. sevgilim değil. herhangi bir şeyim değil. belki her geçen gün birbirimize yaklaşarak birbirimizi seyretsek yeri daha özel olabilir. ama korkuyorum biraz. biri geldi diyelim yanınıza ve onu pek tanımıyorsunuz gibi ama aslında biliyorsunuz. pek konuşmadan belki dokunuşlarla, bakışlarla geçse zaman onunla nasıl olur. tanımadığınız için olmaz mı, sıkıcı mı gelir. ben sevgi ile yaklaşacağım. sanırım o da böyle yaklaşır ama korku var o yüzden kafam karışık.

erkekler biraz kendinizi onun yerine koyup böyle biri karşısında sıkılıp sıkılmayacağınızı yazar mısınız? ( sıkmaktan çok korkuyorum. )

kızlar siz de soruyu kendinize göre çevirip cevaplandırabilirsiniz.

Güncellemeler:
ekleme. sevgili olma çabasında değilim. herhangi bir şey beklemiyorum. yanımda suskunluğum yüzünden keyfi kaçmasın, dokunuşlarımla sevsem onu yeter bana.

ben genelde sessizlikten nefret ederim. ama bu kişiyle beraberken etmem. siz sessizlikten rahatsız olur musunuz?
sanırım son güncelleme, kızmayın. bir çelişki var yazdığımda. bir şey beklemiyorum diyorum sonra yanımda olsa yeter diyorum. çok bir şey beklemiyorum diye düzelteyim.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ahh ulan ah , keşke şeymada benim için aynı böyle davransa :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hep sıkılsak da idare ederiz ya, çekinme bu kadar

0|0
    0|0
  • karşındaki çok kapalı biri değilse seni konuşturur ve daha rahat edersin merak etme.hem sessizlik çok iyi değil sıkarsın bi müddet sonra

0|0
    0|0
  • Flört işlerinden biraz uzak dur

karmaşık duygularla kendine de

karşındakine de zarar verme.

0|0
    0|0
  • acaba bu onu ister mi

0|0
    0|0
    • o gel der. gittiğimde dokunmamı istemezse uzaktan da severim. bi sessiz oluşum kafamı kurcalıyor. sessizlik çok m katlanılmaz. bana başka kişilerle birlikte iken bazen katlanılmaz gelmemiş olsaydı sorun olmayacak ama işte.

• ilk yaklaşan sen olacaksan ağırdan al biraz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...