Arkadaslar kapalı bir kızım spor salonuna yazılıcam orda nasıl giyinmeliyim başımı nasıl bir şekilde kapatmalıyım?

Arkadaslar kapalı bir kızım spor salonuna yazılıcam orda nasıl giyinmeliyim başımı nasıl bir şekilde kapatmalıyım?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• mecburen uzun eşofmanlar giymelisin. sadece kadınlara özel seanslar var onları tercih et. ayrıca abuk sabuk yorumlarada aldırış etmemelisin. herkesin her alanda sosyal özgürlüğü var. sana iyi sporlar. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bencede bayanların olan bir spor salonu o kıyafet sporda adamı bayar zaten sıcak basık hava

0|0
    0|0
  • herkes taytla geliyo sen ne giycenki altına biraz bol giy

0|0
    0|0
  • buff al kendine bir tane.. boru şeklinde başına geçirip ön taraftan saç görünmemesini sağla. arka tarafını da ters şekilde tekrar kafana takıp orayı da gizleyebilirsin. veya ön tarafı hallettikten sonra ensendeki saçlar için kapşonlu bir üst giyinebilirsin

0|0
    0|0
  • İşin çok zor terleyeceksin bir de kapalı kıyafetle çok zor :(

0|0
    0|0
  • bayanlara özel spor salonları var oralara yazıl

0|0
    0|0
  • ilakı acılmana ğerekyok sadece bayanlara ayıt spor tesisleri var oraya üye ol hemde skntı yapamsın kendıne

0|0
    0|0
  • portakal diye bir spor salonu var sadece bayanlara ozel oraya gir ve gozlemle calisanlar dahil herkz bayan rahat olur senn icn

0|0
    0|0
  • kapatmak mı çok saçma bence başnızı açın efenim yıl olmuş 2014

0|0
    0|1
  • Normal i nasılsa öyle davran

0|0
    0|0
  • sadece kızların gittiği salonlara git. Saçmalama

0|0
    0|0
    • saçmaladığım yok soru sordum sadece düzgün cevap vermelisin.

• kapalı olup da kızların oldugu spor salonuna gitmediğin için saçmalama dedim kusura bakma

• burada öğrendim öyle yerlerin olduğunu bilsem sormam giderdim

• spor yapsan ne olacak nasıl olsa geliştirdiğin karın kaslarını gösteremeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Spor açılımı şart tabi

0|0
    0|0
  • Karışık olmayan yerler var burada da var bul biter rahat et

0|0
    0|0
  • Kapalı bır kızsan bayan gunlerı veya saatleri olan bır salon secsen daha iyi olmazmı

0|0
    0|0
    • Öyle yapıcam bu gidişle

• Öyle yapcam ne demek eğer kapalıyım dıyorsan olması gereken o yok ben laf olsun diye kapalıysan suslu kapalılardan bas edıyorum ozaman baska

• yok Hayır öyle değilim şal ve bol şeylerle yapma düşüncesi vardı sadece bayanların oldugu salonları bilmiyodum yeni öğrendim

• Bildiğim kadarıyla spor yapanlar için lastikli boneler var.

0|0
    0|0
  • Bayanlara ait spor salonuna gitmek nasip olmazsa eğer eşofman takımı giy eşofman hangi renkse başının esarbida iorenk ve ince olur. Sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • karışık olan yerlere gitmeyin oraya gidince istediğiniz yeri kapatın yine erkeklerin içinde olucaksınız. şu an bir çok ilde İstanbul'da özelliklere hanımlara mahsus spor yerleri var hem kendinizden emin olmuş hemde yapacağınız işe konsantre olmuş olursunuz

0|0
    0|0
  • sen ne diye spor yapıyon kime güzel gözükcen beee şort mu giycen sanki otur evinde

0|0
    2|0
    • spor güzellik için mi yapılır sağlık için sonuçta

• Bayanlara özel spor salonu var sorun olmaz ama tabi lezbiyenler var onları unutmamalı :) sen en iyisi otur oturduğun yerde :) kadın spor mu yaparmış otur oturduğun yerde çocuk yap çıkar yap çıkar ohhhh :)

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sefa mervede kapalı olanlar için çok guzel esofmanlar var bir bak derim ama bnce bayanlar için olan spor salonunu tercih etsen daha iyi olur

1|0
    0|0
    • fikrim değişti öyle yapıcam :))

• bol eşofban ve şalla hem şık hemde uygun olursun bence ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
    • çok bunaltmıyo dimi

• benim gideceğim yiyerek zayıflatıyomus kuzenim gitti 3 ayda 15 kilo verdi 😄😄

• vays ! iyymiş :D

• Bizim salonda da vardı kapalı bayanlar. Başını fazla sıkmayacak bir şekilde nasıl rahat edeceksen öyle kapat canım orda kimse kimsenin giyimine karışmıyor sonuçta önemli olan senin rahatlığın :)

0|0
    0|0
    • Sağol canim öyle yaparım:)

• Kolay gelsin en kısa zamanda hedefine ulaşırsın umarım :)

• Teşekkürler inşallah:)

• Bayanlara ozel yerler de var. Istedigini giyersin orda

0|0
    0|0
  • Karisik seansa katilma canim

0|0
    0|0
  • kadınlar için ayrı olan spor salonuna gidersen sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • buralarda pek yok öyle uzak kalıyo bana:/

Yükleniyor...