Dumbell-kol kasları ile ilgili bir konu anlayan varsa yardım?

Arkadaşlar 10 kilo ile çalışıyorum x2 sanırsam yetmiyorda, ben şimdi 15 20 dk boyunca işte çalışıyorum düzgünce yoruluyorum bayağı esneme hareketleri falan, sonra 1 saat sonra tekrar yapasım geliyor tekrar yapıyorum sonra 1 saat sonra tekrar :D öyle gidiyor yani bunun bir zararı varmıdır , kas gelişimini engellermi yoksa dahamı iyidir?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• dostum bak şimdi sen 10 kilo ile her gün çalıştığın zaman bir yerden sonra kaslar o ağırlığa kendini adapte ediyor o yüzden bir gelişme sağlamazsın büyüme konusunda , ağır kilo ile çalışıp o kasları yırtman lazım

0|0
    0|0
    • aynen sanırsam artırmam gerek

• o yüzden ayarlanabilir ağırlıklar alman iyi olacak , en iyisi salon gerçi ama sen bilirsin kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• hergün böyle kolmu çalışıyosun

0|0
    0|0
    • evet yani akşam 6 gibi eve geliyorum 6 dan sonra 10 a kadar bunu yapıyorum genelde

• eyw.. kardeşim bizim oldu baya sana tavsiyem madem seviyorsun bu işi bir spor salonuna yazılmanı isterim fotoda gördüğüm kadarıyla vücut yapın iyi yaşta genç iyi bişeyler çıkartırsın

• sagolasın abi inş

• Boşver kası ne yapacaksın. bir zaman sonra sıkar sonra kasların kaybolur. Onun yerine git basket , masa tenisi falan oyna hobi edin daha güzel

0|0
    0|0
  • engeller.

0|0
    0|0
    • peki neden acaba onu biliyormusu yoksa sadece engellediginimi bılıyorsun?

• aşırı deforme olur kasların. en ideal çalışma 45 dk civarıdır. kas çok çalışarak değil dinlenerek beslenerek büyür.

Yükleniyor...