Evde dövüş sporu öğrenmem lazım?

Arkadaşlar evde tek başıma bir dövüş sporu öğrenmek istiyorum bunun için yardımcı olabilecek videolar veya siteler varmı?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• videodan kitaptan öğrendiklerinle hiçbişey yapamazsın. kitaptan yüzmeyi öğrenenler denizde boğulur.

0|0
    0|0
    • O da doğru haklısın

• kardeş vurma tekniklerini videolardan öğrenemezsin hocanın göstermesi lazım evde o iş olmaz yani

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende koca bir box torbası var bide barfix demiri çalışıyorum yumruk çalıştır sende bide şınav çek öyle şınav sandıgın gibi değil koları eşşek gibi açma göğüs hizzasında bilekler 90 derecelik açıyla ;)

0|0
    0|0
    • Benim amacım kas yapmak veya yumruk calismak değil bunlar çok uzun zaman alır bana daha çok bir kaç teknik hareket lazım onları ogrensem yeter nerde lazım olacağı belli olmaz :D

• duvara yumruk at ya da havaya defter yaprağı as ona hergun vur ne zaman yumrukla o kagıdı delicen o zaman yumruk tekniğin gelişir ;)

• He hee asla pes etme değil kardes bu

• Öğrenirsin videolari izle 1 ay çalış. 2 tane battaniye al katla ikisinide ayri olarak sonra üst üste koy kalin olacaktir. O battaniyeleri Birleşik olarak duvara yapıştır ya da vidala sonra yumrukla tekme at. 3 yumruk ve 1 tekme vur. 1 ay geçince kavga etmen gerek biriyle teke tek gard al yumrukla ve kendini Savun 2. Ay yine aynisini yap sınav çek bol bol mekik çek bu dayanikliligini arttirir ve yumruk yersen karnin daha az acir. ve netten gölge boksu araştır öğren derim

0|0
    0|0
  • Youtube

0|0
    0|0
  • Evde yüzme öğrenmeye çalışırsan daha başarılı olursun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...