Avrupa şampiyonasının finali belli oldu!

FİNAL = ***İSPANYA*** İTALYA""" size göre kupaya kim daha çok yakın !

• İTALYA
    50% (8)39% (9)44% (17)Oy Ver
  • İSPANYA
    50% (8)61% (14)56% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

• İspanya:

Kaleciler: Iker Casillas (Real Madrid), Pepe Reina (Liverpool), Victor Valdes (Barcelona)

DefanAlvaro Arbeloa (Real Madrid), Sergio Ramos (Real Madrid), Juanfran (Atletico Madrid), Jordi Alba (Valencia), Raul Albiol (Real Madrid), Gerard Pique (Barcelona), Javi Martinez (Athletic Bilbao)

Orta Saha: Xavi (Barcelona), Sergio Busquets (Barcelona), Andres Iniesta (Barcelona), Xabi Alonso (Real Madrid), David Silva (Manchester City), Santi Cazorla (Malaga), Cesc Fabregas (Barcelona), Juan Mata (Chelsea)

Forvet: Jesus Navas (Sevilla), Pedro (Barcelona), Fernando Llorente (Athletic Bilbao), Fernando Torres (Chelsea), Alvaro Negredo (Sevilla)

Kim alır sence Nihehehe :D

0|0
    0|0
    • isimler oynamamz maç sahada yürek yüreğe oynnaır !

• siirt köymü :)) böyle takımların banko su olmaz hiç bi zaman.

• Al siirti yerine x başka takım ismi sen koy.. Yunanistan misal olmaz herifler gol yeme belki arada 1 gol at mantığıyla şampiyon oldular.. Bu senede olaylarını gördük zaten ne yapabildiler..

Kızlar Ne Diyor 13

• Muhtemelen itaLya bu sene hakettiLer :)

0|0
    0|0
    • evet her zorluğa rağmen buraya gelmeleri ible başarı onlar için !

• İtalya.

0|0
    0|0
  • İSPANYA *

0|0
    0|0
  • italya kendini aştı bu sene sıkı defans var.

prestete başarılılar.

bence alabilirler.

müsade ediyorum.

0|0
    0|0
  • İspanya diyorum ama İtalya rahat futbol oynatmaz ispanyaya

0|0
    0|0
    • bugün gördük o şahşalı oynayan almanları italyanlarn nasıl dize getrdiğini pazrtesi aynı şeklde olucak bakalım o sefer kaznan kim olucak !

• Diyorum ya italya ispanyayi zorlayacak, ama.ispanya alir bence

• insallah ispanya :D

0|0
    0|0
  • Visça Espana !

0|0
    0|0
  • Hic anlamam ama gonul ister Ispanya. Cok sempatikler.

0|0
    0|0
  • İtalya diyerek fikir değiştiriyorum

0|0
    0|0
  • İspanya

0|0
    0|0
  • italya diyorum bu durumda kesin ispanya alacak :(

0|0
    0|0
    • sanmam bu sefer ki final farklı olucak bak bugün almanlar favoridi ama noldu !

• bugün almanya alacak demistim dün de portekiz alir demistim yarinda italya alir diyorum :(

• çekrge 3.kez sıçramaz ;)

• iyi olan kazansın :)

0|0
    0|0
  • Italya alsin isterim.

0|0
    0|0
    • kesnkle hakettiler ;)

• fransa deme bana ya adamlar oynadıkları oyunla resmen futbola ihanet edyralar yok böle ruhsuz takım..

• Kesinlikle. 98 de aldilar en son 14 sene gecti bi 14 daha gecer.

Erkekler Ne Diyor 24

• İtalya finale kadar hak ederek geldi, dün Almanya daha öncede İngiltere gibi büyük maçlarda hem defans hem hücum anlamında iyi oynadılar, İspanya'da zaman zaman düşüşler olsada Fransa ve bu turnuvada iyi futbol oynayan ve finali hak eden bi Portekiz'i elemeyi başardı, kağıt üstünde kesinlikle İspanya çok daha kaliteli ve teknik futbolculara sahip, ama italya öyle doğru bi oyun oynuyor ki dünyadaki her takımı yenebilir, Balotelli ve Cassano İspanya karşısında dünki kadar rahat oynayamayacaklardır. bi de ispanyollar karşı takım ne kadar iyi futbol oynuyo olursa olsun dünyadaki her takıma karşı topa sahip olma üstünlüğünü ele geçiriyorlar, yani hiçbi şekilde ispanya'yı topla oynayarak ezemezsiniz. bu yüzden hızlı ve kontraatak hücumlarla buldunuz mu atacaksınız. ki gördüğümüz italya bunu çok iyi yapıyor, bu yüzden tahmin etmesi zor bi maç ama ben ispanya'yı tutacağım.

0|0
    0|0
  • italya böyle oynarsa ispanyayı maymuna çevirirler.. zaten portekiz den zor geçit alan ispanya bu güzel oyun karşısında birşey yapamaz gibi geliyo.. pirlo balotelli ve buffon harikalar işler yapıyorlar.. ama futbol işte bu gün mutlak favori almanyaydı mesela...

0|0
    0|0
  • Ben bu İtalyanlardan korkmaya başladım. :) Turnuva başında hiç şans vermiyordum, herifler finale geldiler. Hakederek geldiler üstelik. Güzel bir final maçı olacak. Nötr'üm. Hak eden kazansın.

0|0
    0|0
    • ilk maçlarnda ispanya karşı oynan oyun buralara gelmenn habercsydi !

• İnş.İspanyam kazanacak.

0|0
    0|0
  • İspanya bu futbolla nasıl finale geldi onu bile anlamadım. Barcelona'da bu taktik tutuyordu çünkü messi var. Gına geldi pas yapmalarını izlemekten.

İtalya gümbür gümbür alır maçı şampiyon olur diye düşünüyorum.

İspanya fıs.

0|1
    0|0
  • Milli takımın olmaması nedeniyle.Euro 2012 maçlarının hiç birini izlemedim.Ama okuduğum habere göre İtalya iyiymiş.İnşallahta o kazanır.En son euro 2008 ve dünya kupasını alan İspanya karşısında bence şansı daha az.Böyle finallere alışmış bir takım.

0|0
    0|0
  • italya almanyayı yendiyse ispanyayıda yener

0|0
    0|0
    • yeter ki çözülmesnler ilk dakikalarda işi sıkı tutarlarsa dirençleryle sonuna kadar gdrler...

• kesin bişey diyemem ama İtalya alır diyorum. Çünkü İtalya oraya geldiyse bırakmaz daha. İtalya finalde kaybetmez.

0|0
    0|0
  • italyanında defansı bomba ispanyanında muhetemelen maç uzayacak top ispanyada olur genelde ama uzar maç hatta 0dan 0 ver iddaa oynuyasan tavsiye :)

0|0
    0|0
  • maç berabere biter penaltılarda İtalya alır,Balotelli affetmez yine

0|0
    0|0
  • Pirlo tek başına yeter italya mükemmel oynuyo ispanyanın şansı yok

0|0
    0|0
  • Her türlü ispanya alır italyanın şansı yok

0|0
    0|0
  • sictigimin almanyasi fitik etti tv.nin onunde beni

0|0
    0|0
  • italya

0|0
    0|0
  • dün aksam almanya karsısında pek şans vermiyordum ama final için kesin italya

0|0
    0|0
    • aslında ilk maçlarnda ispanya ile grub maçlarnda sinyallerni göstermşlerdi..

• ispanya istiyor gönlüm

0|0
    0|0
  • İspanya gibi

0|0
    0|0
  • joshua ahbap: iki takımıda severim bi tarafta pirlo, diğer tarafta iniesta.

0|0
    0|0
  • italya alsn aga.ispanyollar sıkıcı olmaya başladı :D

0|0
    0|0
  • PİRLO yu izlemek kadr zevkli ne varki bu şampiyonada

0|0
    0|0
    • ingilizlere attığı penaltı golü yok mu ;)hangi oyuncu o streste öyle vuruş yapar..

• o müthişti ama verdiği akıl dolu paslar fena:)

• italya alır umarım

0|0
    0|0
  • italya diyorum bugün kendilerini kupaya yakın hissettim

0|0
    0|0
  • İtalya her türlü alır. İspanya pas yapıp dursun :)

0|0
    0|0
  • ben üst biter diyorum, üst oynicam. isterse malzemeci alsın kupayı banane, maç üst bitsin de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...