Cok zayifim ama minik bir gobegim var?

Boyum 172 kilo 48-50 arasi bir sey ama gobegim var gibi ya benim neden boyle? :(((((((((((( Yani karnim dummmduz degil?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• oturmaktandır. az spor yap

0|0
    0|0
    • Spor yaparsam daha cok kilo veririm ama, ben sadece dumduz karinli olmak istiyorum.

• tamam spor salonuna yaziliyorum o zaman? :p

• düzenli yüzmeye git veya koşu saatleri belirle kendine günlük. ben öyle yapıyorum hem yüzme hem koşu çok iyi oluyor

Erkekler Ne Diyor 6

• yağ oranın da sorun vardır, bu iş kilo ile olmuyor vücutta ödem olabilir su toplamış olabilir , yapabileceğin en önemli şey beslenmeyi düzenlemek sonra koşu vb kardiyo egzersizleri

0|0
    0|0
  • iyidir iyi

0|0
    0|0
    • neresi ya manyka misin

• yoo manyika değilim dümdüz olmaz o göbek kolay kolay, uzun süre spor yapman lazım, herkesinki öyle işte rahatsız etmemeli o kadar

• Mekik cek her gun kosu yuruyus falan bacaktan da kilo verdirir mekik gobek ve bel icin ideal bence yuzme de iyi fikir olabilir

0|0
    0|0
  • dert etme alırsın benımdee 5 kilo eksigim var 1.82 71 kiloyum

0|0
    0|0
    • negzel

• kilo almak istiyosan tabaga sut koy pekmez koy tahın koy bebek bjskuvısı koy karıştır sabah gece iç 1 haftada 2 kilo en az

• hayir almak istemiyorum

• ben de 90 civarı kilodayım. hiç umrumda bile değil.

0|0
    0|0
  • olsun iyidir oda ben severim kızlarda hafif göbiş oynucan böyle onunla minnoş minnoş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mekik çek bol bol günde 40 tane flan yavas yavas arttır egzrsizlere basla ufaktan eritirsin belki bide dik otur kambur oturma

0|0
    0|0
  • demekkı gobeklı bı vucut tıpın var. sporla karın calısmaya bak

0|0
    0|0
    • ya oyle degil gobegim yoooooook sadece boyle duz ama dummmmmmmmduz degil o kadar sıkı degil yani

• Yüksel bel kilot giy bacım 1 ay sonra bana yaz :)

0|0
    0|0
  • boy ve kılolarımız aynı allah askına yardım edın bıze :DDDd

0|0
    0|0
Yükleniyor...