Kız çocuklarını mı, erkek çocuklarını mı seversiniz?

Kız çocuklarını mı, erkek çocuklarını mı seversiniz? Erkekler erkek çocuğu olsun mu ister? Siz en çok hangisiniz istersiniz?

• Kız
    38% (23)42% (17)40% (40)Oy Ver
  • Erkek
    35% (21)15% (6)27% (27)Oy Ver
  • Başka cinsiyet olmasında farketmez:)
    27% (16)43% (17)33% (33)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben geçmişte hep kız isterdim ama şu an erkek istiyorum erkek çocuklarının anneye bağlılıkları beni kıskandırıyor:)

0|0
31|19

En İyi Erkek Görüşü

• evlenme gibi bir niyetim yok ama olsaydı da ilk oğlum olsun isterdim ,kız çocukları küçükken iyide büyüdükce uğraşmak zor oluyo ya

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Oğlum olsun isterim ama kız çocuklarını daha çok severim erkek başının çaresine bakıyor bir şekilde ama kız çocuğu öyle değil kocaman da olsa başını yaslayacak bir omuz arıyor:)

0|0
    0|0
  • Çocuğum olmaması en güzeli, olacaksa da kızım olsun isterim; ama erkek olabilme ihtimalinden dolayı çocuğum olmaması daha iyi :) zaten bu lanet dünyada o masum can'ın ne işi var? Olduğu yerde mutlu kalsın ^^

2|0
    0|1
    • dünya bugün lanet biryer mi sence?binyılları düşün.savaşlar şimdikinden çok daha yaygındı.demokrasi ve insan hakları kesinlikle yoktu.insanlar çok daha cahildi.gıda ya ulaşmak çok zordu.hastalıkların çaresi yoktu.sadece geleceği benim yerime görsün diye çocuk yapmayı isterdim hiçbirşey için değilse

• Benim bildiğim erkekler kız çocuk ister genelde, ki benim düşüncem de bunu doğrular şekilde.

Evli değilim ama ne zaman ufacık bir kız çocuğu görsem keşke baba olsaydım diyorum

1|1
    0|0
  • sağlıklı olması yeterli cinsiyet ayrımı yapmam :D ama ya bi kızım olsun isterdim :P

1|0
    0|0
  • Çocuklarla aramda gizli bir bağ var :) Hepsini severim ama erkek çocukları söylediklerimi uygulama anlamında biraz daha aktif gibi..:)

0|0
    0|0
  • bir kızım olsun adı bahar olsun.benim için farketmez tabiki sağlıklı olsunda başka bişey istemem

0|0
    0|0
  • hepsini severim ama her zaman ilk çocuğumun kız olmasını istemişimdir. iki numara erkek olmalı :)

gözlerini benden alsın falan filan.

0|0
    0|0
  • sağlıklı sıhhatli olsunlar da farketmez,

1|0
    0|0
  • Çocukları severim. Bir de tombul oldular mı ooo bayılırım.

1|0
    0|0
  • A: Kız

0|0
    0|0
  • once saglik tabii ama kiz cocuklari daha tatli oluyor

0|0
    0|0
  • kız çocukları başka oluyo yaaa :)

0|0
    0|0
  • kız çocukları çok seviyorumm

0|0
    0|0
  • şirin olan hepsini severim

0|0
    0|0
  • ben kız çocuklarını severim.. çok şeker,çok tatlı olurlar :)

0|0
    0|0
  • hepsini severim ben :)

0|0
    0|0
  • Kız cocukları daha tatlı. ama yinede C sıkkı diyorum

0|0
    0|0
  • Erkek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Bugün otobüste bir kız çocuğuyla karşılaştım. Annesi yanıma oturur oturmaz, hayır ben oturucam! diye ağlamaya başladı. Ukala bişiy, kendi kendine durmadan bağıra bağıra şarkı söyledi. Konuşmak için o kadar küçüktü ki, sesin ondan çıkıp çıkmadığından emin olmak istedim.

Sonra yerimi ona verdim, oturdu, zırlamayı kesti, memnundu.

Erkek ya da kız.. Genelde erkek çocuklarını sevimli bulurum ama bu seferki tam küçük amazondu.

Çocukları çok seviyorum.

Çocuk istemem.

1|0
    0|0
  • Ben şirin erkek çocukalrını çok severım bırde böyle çok nazlı olmayan kız çocuklarını ..

Şımarık ve mızmız çocuklara daynamaıyorum...

en önemlisi saglıklı sıhhatlı olsunda gerısı tefferruat sonucta

0|0
    0|0
  • oğluşlar :))

1|0
    0|0
  • nedense erkek çocuklarını daha fazla seviyorum :)

1|0
    0|0
  • c dedim kızım var zaten bi de erkek olursa ne güzel olur

0|0
    0|0
  • Çoçukların hepsini severim ama kız cocukların şirinliği bir baska oluyor :)

0|0
    0|0
  • Erkek çocugum olsun kız istemem. Kızlarla ugraşamam.Erkek çocugunu biraz daha özgür bırakırım kendini koruyabilir ezilmez kızlar gibi değil yani.

Benim çocugum olsa 18 yaşına kadar dışarı çıkarmam yau şimdi ortamları görüyoruz çevreye asla guvenmem.

En iyisi ben çocuk yapmayım.

O ağlamalarına dayanamıyorum zaten deli oluyorum birde sinir hastasıyım yok ben çocuk falan bakamam tamam.

1|0
    0|0
  • hayatımda bi kere kendimi gerçek bi anne gibi hissettim çok aşıktım arkadaşımın akrdeşini okuldan almaya gitmiştik gerçekten anneydim sanki :)) onun ahrici çocukalrı hiç bi zaman çok sevmedim ağlamalarına birşeyler istemeelrine tahamül edemem ama ileride istersem önce hiç erkek kardeşim olmadığı için önce tatlı tombiş annem gibi renkli gözlü bi erkek çocuğu sonrasa süsleyip püsleyeceğim pembişlere boğucağım şirinem bi kız çocuğum olsun isterim yani iki duguyuda tatmak isterim :))

0|0
    0|0
  • kesinlikle kız çocuğu :):):) çünkü kız çocuğu bana her zaman daha şirin gelmiştir ne bileyim cicili bicili giydirir dışarı çıkartırsın ona istediğin her süslü şeyi alırsın ama erkek çocuğu öyle değil ki bir şort ya da pantolon üstüne de t-shirt ya da gömlek erkek çocuğu bundan ibaret bazı erkek çocukları çok sevimli olabiliyor ama her zaman ilk tercihim her zaman kız çocuğudur :)

0|0
    0|0
  • ileride bir kızım olmasını isterim...erkek de olabilir ama bir kızım olmasını çok isterim...elbiseleri,tokaları,saçları,konuşması...saatlerce uğraşırdım onunla :))

1|0
    0|0
  • Her ikisini de

0|0
    0|0
  • sarışın tombul kızım olsun isterim :)

0|0
    0|0
  • erkek

1|0
    0|0
  • erkek çocuk severim birde sarışın olursa onu yerimmmm:)

1|0
    0|0
  • kız çocuğu isterdim.tek çocuk olsun şımartayım ne isterse yapayım ahh :(

0|0
    0|0
    • ya hu ıkna et şu eşini bir şekılde.. sorunu hatırladım senın ..

Madem bu kadar ıstıyorsun.. Geç olmadan yapın...

• ne duygu sömürüleri yapıyorum ne laflar anlatıyorum ama olumlu bi tık yok :(

• Başka cinsiyet olmasında farketmez:)

0|0
    0|0
  • Kızlar daha bir başka oluyor.. sevimliii ^_^

0|0
    0|0
  • Sevimli olduktan sonra cinsiyeti hiç farketmez...

1|0
    0|0
  • erkek cocukları. cok tatlı oluyorlar yaaa:). cok sorun yaratsalarda oyum erkek cocuklarından yana:)

0|0
    0|0
  • :))))

0|0
    0|0
  • erkeek tabikii :))

0|0
    0|0
  • Erkek çocuklarını severim

0|0
    0|0
  • erkek severim ama tatli kizlarda guzelll

0|0
    0|0
  • Erkek isterim bende nedense :)

0|0
    0|0
  • kız kız

0|0
    0|0
  • Kız çoçuklarıııııı bi başka oluyor

0|0
    0|0
  • Hepsinide severım çocukların

0|0
    0|0
  • Davranışına göre değişir,cinsiyetine bakmam.

0|0
    0|0
  • her ikisi de olsun ama ilk çocuğum kız olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • cocuk sevmem ama olursa bıgun oglum olsun mınık holıganım olsun

0|0
    0|1
    • bunadamı eksı?eksıyı veren o hayalet ınsan afedersınde sanane benım ılerde olucak cocugumdan ıstersem halkalı seker dogar sanane_?

• Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...