Arkadaşımın takıntıları ve daha birçok şey yüzünden ondan soğudum ne yapmalıyım?

Arkadaşımın takıntıları ve daha birçok şey yüzünden ondan soğudum. Artık konuşmamayı bile düşünüyorum ve bunu bir tek ben değil 11 kişilik arkadaş grubumuz da düşünüyor. Günaydın bile demeden tipim nasıl, parfüm kokuyor muyum yok şu kızın bacağı benimkinden uzun mu yok şu çocuk bana mesaj attı, aaa çocuk çok yakışıklı şuna selam diyeyim mi? ... Onun sorunlarını dinlemekten kendi sorunlarımızı anlatamamız da var tabii ki.. Ama onu kırmadan bunları yapmamasını söyledik yine de aynı davranıyor. Bizle takılmak istiyor ama onu nasıl reddedebiliriz ?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• 11 kişilik arkadaş grubu ne öyle, kabile gibi. Bence önce bu sorunu çözün.

0|0
    0|0
    • evet 11 kişi kalabalık ama orada amaç onla samimi olan herkesin aynı şeyi düşündüğünü anlatmaktı

Erkekler Ne Diyor 1

• takım ada gibi beraber mi geziyosunuz biraz dagılın free olun .s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yüzüne söyleyin bence. Benimde dershanede vardı öyle bir tane bir gün bağırdım her şeye takma bu kadar diye, o günden sonra düzeldi. Direkt hayatınızdan çıkarmak yerine uyarın bence, arkadaşınız o sizin.

0|0
    0|0
  • alın karşınıza açık açık konuşun başka yolu yok gibi, rahatsız olduğunuz konuları söyleyin eğer değişmezse bir dha onunla konuşmayacağınızı söylersiniz.

0|0
    0|0
  • onu reddetmek yerine sorunlarınızı oturup konuşsanız halletseniz yalnız kalması kötü olacaktır.yaptıkları doğru değil belki ama .s

0|0
    0|0
  • 11 kişiyide bezdirmiş :D nasıl kızmış bu böle yazık bence dışlamayın 11kişi çok fazla kimle arkadaş olcak o ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...