En yakın erkek arkadaşımla mesajlaşırken birden seni seviyorum yazdı... Sizce ne yapmalıyım ?

En yakın erkek arkadaşımla mesajlaşırken birden seni seviyorum yazdı ama ona arkadaş olarak gördüğümü ve artık böyle mesaj atmamasını söyledim.O beni kolay kolay unutamayacağını aslında 3 yıldır sevdiğini ama beni kaybetmemek için söylemediğini anlattı.Onunla artık konuşmuyorum ama ona bir şeyler anlatmaya, en yakın arkadaşımla konuşmaya dertleşmeye ihtiyacım var sizce ona mesaj atmalı mıyım ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğin bir arkadaşın ise rahat bırak onu. Zaten sana karşı platonik duygular beslemesi onun için epey zor olmuştur. Bırakta hayatına devam etsin. Ancak onunla arana mesafe koyarsan senden kopabilir, hayatını yaşayabilir hatta yeniden aşık olabilir. Kendisi sana çok aşık olduğu için doğru kararı verip senden uzaklaşamıyor. Uzak duramayınca kendisi için sadece bir acı oluyorsun.

Not: Bundan sonra ne yaparsanız yapın eskisi gibi bir arkadaşlığınız olmayacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çocuk resmen mosby lemiş :) ama 3 yıl kadar uzun süre.böle davranması normal.

1|0
    0|0
  • eğer ona sevgili gözüyle hiç bakamayacaksan hiç konuşma çocuk ümitlenir üzülür sonra. Yol yakınken böylesi daha iyi. O sana hep duygusal yaklaşır sen arkadaş ve sonuç hep üzüntü.

0|0
    0|0
  • sen ona arkadasın oldugu ıcın ıhtıyacın oldugu ıcın mesaj atacaksın fakat o bunu bı merhamet olarak gorur ve sana daha cok baglanmak ıster... sen kötü insan olacaksın ona değer verdiğin için... selam dahi vermeyeceksin...

0|0
    0|0
  • At canım..numaramı biliyosun ;)

0|0
    0|0
  • atma bence artık o eski arkadaşlığınız kalmamış zaten :D

0|0
    0|0
  • Umutlanır atarsan, ya hepten kes ya hepten devam et.

0|0
    0|0
  • atarsan karşılık olduğunu zanneder..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabiiki atmalısın birazcık onunda psikolojisini düşün.Eminim oda yaptığından pişmandır ve seni temelli kaybetmek istememiştir.Herşeye yeniden başlayabilrsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...