Spor yapan erkek iri mi olmalı fit mi?

Kimileri iri olmamı söylerken kimileri de fit kalmamı söylüyor sizce?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim fit olmak zayıf olmak değildir. Ben 177 boyunda 72 kiloyum. Ama fitim. Bide aynı kiloda olup 65 kilo 60 kilo olanlar bana burada fit im demesin. Çunku onlar sporcu denemez. Sadece zayıftır. Her zayıf insan fittir zaten ama sporcu değildir. Sporcu dediğin kaslı olup fit olandır :)

0|0
    0|0
    • Kime gore fitsin o onemli. Ben sana 180 boyunda %5 yag oraniyla 65kilo getiririm oda fittir. Zayif insan fit olmaz zayif olur. Fit olmak cok ayri bir sey. 2 yil once 178 boyla 82 kiloyken %8yag oraniyla gayet estetiktim. Onemli olan estetiktir.

• Bence adam getirmeyi sonlandırın

• Her zayıf insan nasıl fit oluyor ki? Zayıf insanlarda bile hafif bir göbek oluyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• Fit olmalısın çünkü iri oluyosunuz bir de kaslı olunca biraz abes kaçıyo ya

0|0
    0|0
  • Fit olmali

0|0
    0|0
  • Fit iyidir iri olunca kas yığını gibi gözüküyor kötü görüntü

0|0
    0|0
  • tabiki fit olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 2 ayrı kulvar 2 ayrı amaç fitness & bodybuilding tamamiyle senin hayat görüşünü yansıtır. bu sorunun cevpı sende saklı bize sadece başarılar dilemek düşer sporla kal.

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme ile uğraşıyorsan biraz iri bir yapıya sahip olman beklenir.

0|1
    0|0
  • Vücut geliştirme çalışıyorsan iri olursun, benim gibi savaş sanatları çalışıyorsan fit olursun. Yaptığın sporla alakalı yani biraz da..

0|0
    0|0
  • iri olmak o kadar kolay degil ;)
    arnold'un bu sozu cok guzel
    38.media.tumblr.com/.../...cdIOQi1snbrkko1_500.jpg

0|0
    0|0
  • Ben fitim mesela 1.81 66 kiloyum

0|0
    0|0
    • Bence sen biraz zayfsın kardeşim bnde 1.78-1.79 boy kilo 80 ama baklavalr yerinde. Kilo almanı tavsiye ederim

• 1,81x1,81=3,2761
      66\3,2761=20,14 Yani kardeş sen zayıflık sınırındasın
      20 ile 25 arası ortadır.

• 20 ile 25 ortada olduğuna göre bende oradayım matematiksel olarak ;)

• Erkek dediğin iri olur bastığı yeri titretir yerim fitini mitini onların :D

0|0
    0|0
  • Kardes senin kilo alman lazim. Zayif gorunuyorsun millet ondan iriles diyordur.

0|0
    0|0
    • Bu kış 85 yapcm onun üstnede çıkmam

• Yarisma niyetin yok o belli de bulka girip define olayim deme kendine eziyet etme. Clean bulk seklinde devam et derim. Kaliteli bir sekilde kutleyle o kiloya cikman kolay degil kolay gelsin ha bide milletin lafini dinleme, kendini nasil mutlu hissediyorsan oyle devam et.

• Sana bisi soyluyum kanka 1.93 boyundayim ama 70 kiloyum ben biraz kasli biraz da kilolu olsam varya manyak olurum haaa :))

0|0
    0|0
    • Kardeşim önemli olan boy zaten spor yaparsan zamanla kilo alırsn. Ondan snra en manyak sen ol istyrsan :)

• Yani kilo sonrada alinir ama boy alamassin

• bu sana kalmış
    iri olmak zaten masraflı çok kiloluysan yine 30 40 kilo verip 85 90'a düşersin iri görünürsün.
    ama 60 65 kiloysan 85 90'a çıkmak 2-3 yılını ve epey paranı alır.
    sen ne istiyorsan o önemli.

0|0
    0|0
  • Kasların iyi gelismisse 70 kiloda olsan 80-85 gibi görünürsun kilo yavaslatir

0|0
    0|0
  • Fit olmak daha iyi iri olunca çok siritiyor

0|0
    0|0
  • boy-kilo kaç:?

0|0
    0|0
Yükleniyor...