Lazer epilasyonun etkisi ne kadar?

lazer epilasyon en etkili yöntem ve ben yaptırmayı düşünüyorum. ama etkisi ne kadar bunu bilmiyorum çevremde hiç yaptıran yok. bacaklarımda çok yoğun ve kafama koydum. bacak genital bölge ve koltuk altını düşünüyorum. fiyatını ve seans sayısını merak ediyorum. bide genital bölgenin her yerine uygulanıyor mu malum orası detaylı baya. yardımcı olursanız çok sevinirim.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• benm tanıdığım 1000tlye gittig*tgöbek bacak her yerine yaptırdı kılın kalınlığına göre ve yoğunluğuna göre deişio fiyatları

1|0
    0|0
    • 1000 tl olan tek seans mı yoksa tamamı mı

• bütün seanlara vermiş sanırım ama indirimdeymiş bulduğu yer sen de bulabilirsen :):):) ara sor merkezleri bence hatta git görüş

• hm tamam çok sağol. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• En etkili yöntem ama iyi bir merkezde yaptırman gerekli:Cihazlar ve uygulayan kişi önemli.Tüm vücut alırsan fiyatlar uygun olur.Genitalde yapılır tüm.Nerde yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • kanser

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• link buradan bakabilirsin...cevaplara

2|0
    0|0
  • genital bölgeyede uygulanıyor..detaylı olarak..seans sayısı kişiden kişiye değişiyor,beyaz tenli isen daha az seansta cevap alırsın.. bacaklar için ben buğday tenliyim örneğin 8 aydır yaptırma gereği duymuyorum tek tük var onlarda artık kıl değil tüy gibi bişy,fiyat olarak pahalı paket program aldığımiçin ,1000 tl her seans

0|0
    0|0
  • evet en etkili yöntem lazer epilasyon..

etkisi doğum yapana kadar seans etkisini soruyorsan yoğunluğa göre değişiyor genital bölge ve göbek kısmı yumurtalıklara yakın olduğu için zarar görebilirmiş + ufak bir dikkat eksikliğinde kızlık zarına zarar veriyormuş sorun yoksa bunlarda iyi bir yerde yaptır derim fiyatlar değişiyor ama pakete göre..

0|0
    0|0
  • tüm vucüt 700e kdr gidiyo ama değişiyo fiyatlar ,

0|0
    0|0
  • hmm bende çok istiyorum ama hiçbi fikrim yok , iyiki hatrllattn hemen araştırıcam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...