Ablası eğer ismimi bilirsen sen zeki bi kızsın o zaman dedi :/

erkek arkadaşımın ailesiyle 4 ay önce tanıştım. 2 aydan snra 2 defa görüştüm sadece. 2 ablası var 30-35 yaşları civarında. iki ablasının ismide aynı gibi sadece baş harfleri farklı. ve iki defa görüştüm zaten birbirilerine benziyorlar ve isimlerini de karıştırıyorum. ilk karistıran da ben değilim. geçen erkek arkdsmla konuşurken bi ablası telefonu aldı elinden dediki nasılsın doğacım. ben de iyiyim siz nasılsınız falan dedim hal hatır sordum. ablası dedi ki hala isimlerimizimi karıştıryorsun. sence benim ismim ne eğer bilirsen sen zeki bi kızsın. dondum kaldım. aklımdan çıkmıyor. isim söylemekle zeki olmanın alakası ne ya sanki hergün onlarla beraberim. neden böyle soylmiştir sizce çok zoruma gitti :/

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• deger verdigim insanlarin isimlerine önem veriyorum şu an o katagoride degilsin, diyeydin. zeka yoksunu biseymis ablasi.

1|0
    0|0
    • ahahha iyi güldüm :) bunu demeyi aklımdan gecirmedim.cünkü dondum kaldım.

Erkekler Ne Diyor 4

• makara

1|0
    0|0
  • ZEKİLİK DEĞİLDİR DE HAFIZAN KUVVETLİDİR ..

KADININ NE DEMEK İSTEDİĞİNİ ANLAMAK GÜÇ..

ÇÜNKÜ HALA ÇÖZÜLEMEYEN VARLIKTIR KADIN ..

1|0
    0|0
  • iyi makara yapmışlar seni saf gördüler demekki

1|1
    0|0
  • aloo alooo sesin gelmiyo diyip hemen orda tünele bağlacaktın olayı :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Takılma boşver börülce işte :D

1|0
    0|0
  • boşver ya akıl yoksunu işte

1|0
    0|0
  • Bence ablasinin adi Zekiye.

1|0
    0|0
  • Küçük çocukmuşsun gibi konuşmuş.

1|0
    0|0
  • Amaan boşver.

1|0
    0|0
  • takma arkadaşm bşey yok bunda :)

1|0
    1|0
    • nasıl yok.söyleyiş şekli hiç hoş değil.dusunsene ben sana bişey sorcam sorarkende bu soruyu bilirsen zekisin demekki diycem.hos bsymi?

• sana küçük çocuk muamelesi yapmış sanki :D

1|0
    1|0
  • yaa oo degılde gızlenıorsun ısmını yazıyorsun doğacımmm :)

0|0
    0|0
  • he o dediğinden deseydin :/ bu ablaların lüzumsuz tavırlarınıda anlamış değilim halaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...