Ya ben Demba Ba'ya nasıl ulaşırım?

Erkek arkadaşım o adama resmen tapıyor da ben ona bir sürpriz yapıp Demba Ba'dan bir video ya da imzalı bişey falan almak istiyorum nasıl yapabilirim? Nerden bulucam ben adamı?

Güncellemeler:
Yardımcı olmaya çalışan herkese +1 teşekkürler

0|0
1|48

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• bak senin fikrin hatalı bir kere hem sevgilim adama tapıyor diyorsun hemde adamdan imzalı bir şey alıcam diyorsun sevgilin seni öldürür bence sen sevgilinsiz o adama ulaşma sevgilini al o adama beraber gidin o imzalatır bir şeyleri süpriz olması içinde kiminle görüşüceğini söyleme istersen :D haddim değil di ama basit bir öneri :)

1|0
    0|0
    • Ay evet bu neden hiç aklıma gelmedi ki :D ama adam buluşalım demez ki bana. Ben hep içeri birini yollarım imzalattırıp getirtirim diye hayal ettim hiç adamın kendisini göreceğimi düşünmedim o yüzden aklıma bu fikir gelmemiştir

• Fotoğraftaki benim teşekkür ederim :) o zaman önce bir adam hakkında bir şeyler öğrenip ona ulaşmaya çalışayım onu görebileceğimiz bir yer bulursam götürürüm :)

• :) rica ederim eğer başka bir plana ihtiyacın olursa hani banka soygunu felan her türlü plan kurabilirim :D ben bu hesapta olurum (belki de olmam belli olmaz) bir de sevgilinden ayrılırsan da burdayım :P Allah mutluluğunuzu artırsın bu da son sözümdü :D daha fazla rahatsız etmicem tm :)
      h

• Nevzat demir tesislerine gidiceksin gorusmek istedgni soyleyip yalvricaksn... selamin aleykum dem ba ba hosgelmissin besiktasaaaaaa mactan sonra eyüp sultana yeterki koy şu cimboma

1|0
    0|1
  • Abim carsi uyelerndn bir kc liderdn bitanesi istersn yardmci olurm bn Fb'liym haz etmem de sna yardmci olurm ama bayan

1|0
    0|1
  • antremana

1|0
    0|0
  • tesislere git taraftara ve basına açık oldugu zaman baya ısrar et yalvar resmen :D imza alabilirsin hatta bir tane ba forması al imzalat erkek arkadaşına ver ben olsam taparım sana :D

1|0
    0|0
    • Demba bayı görmeye gittin beni niye götürmedin der :D

• demez emin ol sevinir bir gün beraber gidersiniz yine nolcak sanki senin amacın onu önemsedigini sevdigini göstermen odun degilse anlar herhalde :)

• Doğru teşekkür ederim ama tesislere eminim çok fazla kişi gidiyordur ordan ulaşabilmek çok zor bence

• ba ya nasıl ulaşırsın bilmiyorum ama gerçekten güzel bir hediye olur arkadaşına benimde çok sevdiğim bir sanatçı var d. günümde telden aramıştı arkadaşlarım ayarlamış imzalı birde albmünü hediye ettiler hiç dinlemeden sklıyorum :D ba ile mutlaka görüştür (:

1|0
    0|0
  • Biraz zor menajeri ile iletişime geçebilirsen olabilir

1|0
    0|0
  • adam müslüman muhakkak cumaya gidiyordur. hangi camiye gittiğini öğren cuma çıkışı konuş:)

1|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • Biliyorum ordan yazarsam erkek arkadaşım görür, görmesini istemiyorum

• futbolcuların imza günleri oluyor alışveriş merkezlerinde yapıyorlar dembabayı takip et imza dagıttıgı gun git

1|0
    0|0
  • Ya antrenmana gidip kulüpten yardım isteyeceksin ya da twitter hesabina ulaşacaksin ama ikinci ihtimal olmaz en güzel antrenman

1|0
    0|0
  • Başta kız arkadaşın sandım, bir erkeğin demba ba'ya tapması çok garip :D antremanlara git belki verir imza.

1|0
    0|0
  • Antrenman yaptıkları taraftara açık olan antrenmana gideceksin. Orda kovaliycaksn koscaksn biraz. Veya çarşı taraftar grubundan tanıdığın varsa Çarşının lideri Alen markaryana ulassn o yardımcı olabilir

1|0
    0|0
    • Çarşının liderine ulaşmam daha kolay olur sanırım

• Değil diyorsam değil. Kullanmazlar sosyal paylasimy siteleri. Ben bu islerin icindeym. Biliyorum ki söylüyorum

• twitter olabilir :)

1|0
    0|0
  • bjk tesislerine git idmana... idman sırasında ya da cıkısında..

1|0
    0|0
  • Yapacagin sey belli kapacan eminonunden biz zenci kardesimizi giydirecen dembaba formasini cikaracan kardesinin karsisina bakbakayim taniyacak mi? DeN BABAYİ yasi ufaksa yutar yok bu segil falan derse nerden biliyon faln de gordun mu bu kadar yakindan de

0|0
    0|0
  • Kaldigi otele gidip mac öncesi imza alabilirsin

1|0
    0|0
  • Antreman yapılan yere git.

1|0
    0|0
  • Bir forma al. Daha sonra ya antrenman ya da hava limanında imza attırabilrsin.

1|0
    0|0
  • 118 80 i ara panpa.

0|0
    0|0
  • ne uğraşıyorsun o kadar ;) al bir BJK forması en orjunalinden üzerine de dandik bir yazıyla demba Ba diye yaz iki cizittir üstünü :) al sana imzalı forma :D

0|0
    0|0
  • dem babayı alırsın :D

1|0
    0|0
  • Bir sonraki maçta sahanın içine koşabilirsin.

0|0
    0|0
  • Immmmmm zor ümraniye nevzat demire gel bakalım orada belki :o

1|0
    0|0
  • Bizim mahlede oturan bir zenci var ikizi gibi demba banin istedeigini yaptirabilirsin 20lira versen anlamasi mumkun degil :D

0|1
    0|0
  • al bir Forma Tamamdır

0|0
    0|0
  • ben de sana tapıyorum

0|0
    0|0
  • anca babayı alırsın

0|1
    0|0
  • bence sen demba ba ya hiç ulaşma adamın şutu bile uzun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 1

• işin çok zor. ama istiyorsan. bjk tesislerine gidip antremanlarını takip edebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...