Arkadaşlar mekik çekerek göbek yakilir mi?

Kankslar sorum bu mekik çekerek göbüş yakabilir miyim?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bacak sırt gir, yağ tüketimini azalt yerine protein ve korbonhidrat tüket. aldığın besin miktarınıda azalt.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eger tuzlu sekerli unlu mamulleri baklavalari tatlilari cipsleri kolalari doymus yagli gidalari az da olsa yiyorsan istersen gunde 1000 mekik cek fıss. Mekik te amele mekigi cekme yag yakmaya saglayan haraketleri ogren unutma bu isin yarisi mutfaktan gecer. Ben oyle yapiyorum

0|0
    0|0
  • göbüş kas olur

0|0
    0|0
  • yakamazsın karın kaslarını geliştirir ve iiyice göbekli görünürsün düzenli beslenme ve kardio ile olacak iş l karnitin kullanmanı öneririm

0|0
    0|0
  • Cardio ve su öneririm mekik karın kaslarını guclendirir yağ yakımı yapmaz :) 1 gram yağ 9 kalori yapar 1 gram karboyla protein 4 kalori beslenmenide ona göre ayarla :)

0|0
    0|0
  • yağ yakımı olur ama gözle görünür seviyede bir beklentin olmasın. Yağ yakacam diyorsan günde 40-45 dk sabit tempoda yürüyüş yap., koş. Ya da ip atla 10dk falan. Beslenmene de dikkat et!

0|0
    0|0
  • Mekik karın bölgesindeki kas grubunu çalıştırıp bir miktarda olsa yağ yakar fakat asıl yağ yakmak için İnterval Cardio denen bir antrenman var araştırmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • evet basenleride eritirsin ama yürüyüş yapmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Yakılır

0|0
    0|0
  • düzenli yaparsan evet erir

0|0
    0|0
    • Ben mekiği yanlıs cekiyorum da nerede ve nasıl çekmem gerektiğini anlatabilir misin

• normalde sırt üstü yattığında tam kalkman lazım ama tam kalkma bacakların düz dursun ve kalkmaya başladığında yerden 30 cm kalmam yeterli olucaktır bu şekil yaparsan daha hızlı erir ve forma girer

• yakmazsın hatta daha biçimsiz hale getirirsin.

0|0
    0|0
  • yakılır kardi bol bol su az yemek bol bol mekik yürüyüş tamamdır senin göbüşü emekliye ayırırız

0|0
    0|0
  • Yakılmaz kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boğazınada sahip çıkman lazım, diyet yap demiyorum ama tuz, şeker, hamur işlerini mumkun olduğunca azalt. Bol bol meyve ye acıktığında, ya da fındık, kuru uzum, kuru erik, kuru kayısı. Tavuk ve kırmızı eti yağsız yemeye calıs. Yanında muhakkak sebze olsun. Cikolata 1-2 parca yersen sorun yok. Amaaa aksam saat 7den sonra yemeyi bırakıcaksın, ve bol bol su, birde yesil cay.
    Sonra bak gor degisimi :)

0|0
    0|0
  • Elbette sabah aksam toplam 80. Tane cek faydası olur nefes alısını dogru yap kas oluşursa dısardan olmasın hadi bakalım

0|0
    0|0
  • Bilmem , bu arada bayan kardeşlerime sesleniyorum , çok iyi fal bakarım baktırmak istiyenler mesaj atsın , her dediğim çıkar , istediğiniz sorularada cevap veririm..

0|0
    0|0
Yükleniyor...