Kadınlar kaynanayı niye sevmez? Nedeni nedir? Spesifik yada normal bir hayat fark etmeden standart mıdır bu?

Merhabalar arkadaşlarben 26 yaşındayım İstanbul'da çok zengin bir ailenin şöförü olarak çalışıyorum.Patronumuz yönetim kurulu başkanı(şirketleri ilk 500 listesinde baya ön sıralarda) yanımda birde koruması var benden büyük o.Aile 4 kişi Orhan bey patron Melis hanım eşi 1 kızı lisede 1 oğluda üni. 1. sınıf.Melis hanım aşırı dehşet genç gösteren bir kadın en fazla 25 sanırsınız.Hatta ilk başladığım gün evlerinin bahçesinde(müstakil konak) arabayı yerine çekiyordum kimseyi tanımıyorum daha bu kadın geldi arabayla kapıya selektör yaptı koştu açtı kapıyı güvenlikçi .İçeri girdi bahçivan koştu arabanın kapısını açtı evin hanımlarından heralde dedim bir indiki kumral uzun boylu genç bişey şaşkın şaşkın bakarken oda bana bakınca panikledim babanız içerde dedim çok güldü eşim o dedi.Ben 40 o 42 okadarda fark yok ya dedi.Düşünün yani korumada diyor bi kimlik fotokobisi çektirdim kimliği alınca baktım gerçekten 40 yaşında o kadın dedi.Neyse sürekli araçta olduğumuz için duyuyoruz herşeyi.Bugün araçta patronun annesi ile babası gelecekmiş(başka ildeler) onun tartışması vardı kadın öyle kavga ediyorki kesinlikle o eve sokmam onları diyor adamda peki hayatım çok sakin.Geldiler biz aldık bide otobüsle gelmişler sıradan halktan yaşlı başlı tatlılar yani başörtülü falan çok sıradan.Hatta biz efendim diye hitap ettik oğlum falan diye konuştular arkanın makam olduğunu falan bilmiyorlar babası öne oturmak istedi(orda koruma var) yok amcacım biz arkaya geçersek kızarlar arka sağ taraf orhan beyin sol taraf melis hanımın siz öyle geçin dedik.Teyze Melis adını duyunca irkindi bir bana bişey demesin dedi yok teyzecim size bişey demez dedik bindiler.Eski yazlığa götürün dendi bize.Eski yazlıklarını 4 yıldır kulanmamışlar kapıyı açtık toz toprak eşyalar ortada üstlkeri kapalı.Evde 4 kız çalışıyor birini yardım etsin diye göndermemiş.Acıdım bende yaşlılar sonuçta. elimizden geldiği kadar düzelttik.Daha önce bizimde gelinimizin annemle problemi vardı ama böyle üst statüde yaşayan ülkenin sayılı zenginlerinden birinde olması ilginç.Kızlar bilir nedir bu kaynana sevmemezliğin nedeni? Ailemde yaşadı bunu ekonomik bir nedeni yok mu?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Kaynanam beni sever kızıymışım gibi davranırsa başımın üstünde taşırım.Ama yok laf sokar her yaptığımı eleştirirsede gereken cevabı ve tavrımıda gösteririm.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• insan gibi davranılır kendi kızı sever anlayışlı olursa koluna takıp işte bu da benim gelinim diyebiliyosa neden sevilmesin ki.Ama tam tersi olursa saygı gösteririm göstermesine ama herkesin bir sınırı vardır ve ben çok sinirli bir insanım tersim pis olabilir ve aşırı şekilde kırabilirim.Bu yüzden iyi anlaşmak şart.

1|0
    0|0
  • sorunu tam okumadım ama başkasının özel hayatını burda anlatman çok terbiyesizce. içeriği başlıkta vermişsin zaten uzatmana gerek yoktu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...